Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A kisbabám apukája...

Mit tegyek? A kisbabám apukája már egy hete nem jelentkezik.

Figyelt kérdés
Összejött egy ribivel,eddig legalább a kislánnyal törödőtt.Keressem?Vagy hagyjam?Tanácstalan vagyok,mert ez a nő már többször otthagyta,most nem tudom mi van.Segítsetek légyszi,mert nekem meg a kislánynak szükségünk lenne rá,meg hiányzik.
2009. ápr. 21. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt itt Te már megkérdezted.Okosabb tanácsot nem lehet neked adni mint,hogy felejtsd el őt mint férfit.

Egyezzetek meg a gyerektartás díjában a láthatásban,és ehhez tartsátok mindketten magatokat.Legjobb amit tehetsz,ha bírósági végzést is szerzel róla.

Nem legyél ennyire ostoba,hogy ezek után még visszafogadod amikor éppen nincs aktuális nője.Minek alázod meg ennyire magad?Nincs semmi önbecsülésed?Nem a "ribi" tehet erről a helyzetről,hanem a felelőtlen párod.Azt lehet elcsábítani aki maga is akarja.Ha nem ez a nő,akkor majd lesz másik.Nem vetélkedhetsz mindig valami ribivel.Ha ez a férfi szeretne téged akkor veled maradna nem kellene kényszeríteni,sőt elzavarni sem tudnád.Most mondd meg,mi értelme van ennek így?

Zárd le magadban a dolgot,zárd ki az életedből Őt,a gyereket láthatásokon láthassa és kész.Kezdj új életet mással,aki meg is érdemel téged.Ez a kapcsolat méltatlan és megalázó számodra.Biztos,hogy szükséged van neked erre?

Fiatal vagy még,hogy ennyire naív vagy?

2009. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van! Fordulj a bírósághoz! Az apával csak ügyvéden gyámhatóságon keresztül érintkezz!
2009. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen ember hiányzik? Miért? Nem szeret titeket!

Te ragaszkodsz hozzá, bár nem értem miért?! Félsz, hogy magadra maradsz? Miért jó mazoistának lenni, és várni rá? te szomorkodsz, ő meg éli világát. Hát tudod....kérj gyerektartást, és láthatást. Ha kislánnyal törődik akkor láthatáskor foglalkozik vele, Te meg nőjjél fel és kezdj új életet NÉLKÜLE. Foglalkozz inkább a kislányoddal!

2009. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem tisztel téged ez az ember, és apának sem jó! Nincs semmi felelősség érzete irántatok!


Érte semmit ne tegyél! Semmilyen szöveggel, csellel, csábítással ne próbálkozz. Nem lehet, nem hat rá. Odavan a "ribi"-ért.


A gyerek érdekében rendezd a helyzetet jogilag, hogy legalább némi anyagi gondoskodásra legyen kötelezve az illető.


És cseréld le az ajtó zárját! Szó szerint és képletesen is. Nem sétálhat ki-be az életetekbe ezentúl senki tetszése szerint, csak aki szeret és tisztel benneteket, aki gondoskodik rólatok.


Ha a "ribi" kidobja, még lehet, hogy majd eszébe jut, hogy valami biztos helyre visszahúzódjon. Amikor sírva kaparja a küszöbödet, még eldöntheted, hogy megbocsátasz-e neki, de ezt nem játszhatja el többször.

Neked már a gyerekedre kell gondolni és neki az az érdeke, hogy megbízható társ legyen melletted, nem egy link alak.

2009. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!