Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóvá tesztek ilyen dolgokat?

Szóvá tesztek ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés

Szóvá teszitek családtagjaitok, barátaitok foglalkozását és ezzel poénkodtok néha (vagy gyakran)?

A párommal évek óta együtt vagyunk már, amióta pszichológia szakon vagyok mindenkinek az a legnagyobb poénja, hogy fikázza a páromat, hogy milyen lesz majd egy pszichológus feleséggel élni. Tegnap hónapok óta először összefutottunk a barátainkkal, az est legnagyobb poénja az volt, hogy hogy nézhet ki nálunk egy veszekedés?...Persze eleinte mosolygok meg minden, de már meguntam, hogy ha egy családi összejövetel, ha egy baráti találkozó, mindig osztani kell a szakmámat...


2011. szept. 10. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ugyan még nem dolgozom, de megszoktam, hogy minden reálos ismerősöm (a család is!) bőőőőcccccsészezik folyton... ez nálam hangulatól függ, van, amikor fel sem veszem, de van, amikor zavar... ekkor vagy beolvasok nekik, vagy épp ha viccesebb kedvemben vagyok, akkor az ő szakmájukkal viccelődöm... (pl. kémiás barátnőmnek mondtam, hogy legközelebb nem viszek át hozzájuk piát, hanem csináljon a laborban vegyigyümit :P iskolaorvos anyukámnak meg azt, hogy nagyjából az a munkája, hogy tünetileg kezelje az iskolaundoritiszt) és akkor abból, ahogyan reagálnak, tudom, hogy hogy is állunk :D.
2011. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

:D

köszi:P:D

2011. szept. 10. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!