Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem féltek a jövőtől? 13l

Nem féltek a jövőtől? 13l

Figyelt kérdés

az újságokban is egy csomót lehet olvasni hogy húúú már ilyen meg olyan robotokat találnak fel meg minden ...

és mi lesz itt pár száz év múlva?

kihal az egész emberiség és csak robotok lesznek?

a maradék emberek lelkét meg beleültetik egy kis csipbe és amikor öreg lett a testük,kiszedik a kis csipet és átrakják egy új testbe?

mostanába ezen filózom és aggaszt ez az egész ... mert már most is olyan mű minden ... mármint úgy értem hogy az emberek neten keresztül ismerkednek,távkapcsolatban élnek,és a való életben meg nem is találkoznak a "szerelmükkel"


2011. szept. 10. 15:09
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
100%

"Elit programózónak tanulok"

Lol, én büszke volnék magamra..XD

2011. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2011. szept. 10. 15:26
 13/32 anonim ***** válasza:
69%
En ugy vettem eszre, mintha a fiatalok ugy latjak, hogy nincs sok jovojuk, ezert is olyan nemtorodomok. Droggoznak, pialnak, buliznak, hiszen "ugyis olyan mindegy". Van sok fiatal, aki igenis fel a jovotol, tudja nem lesz olyan nyugodt, bekes mint a szuleie volt.
2011. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

De, engem is aggaszt, de itt nem csak a pár száz évvel későbbi időszakról van szó... engem már az is aggaszt, hogy hogy fogunk megélni. hogy találok-e majd munkát. hogy lesz-e valaha családi házunk a férjemmel, hogy meg tudok-e adni mindent majd a gyerekeimnek. Albert Einsteinnek igaza lesz sztem:


,,Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel". Akkorra már az emberiség saját magát fogja kipusztítani, sőt, már most is pusztítjuk a világot...

2011. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
93%

"Van sok fiatal, aki igenis fel a jovotol, tudja nem lesz olyan nyugodt, bekes mint a szuleie volt."


Ez meg a tipikus múltba révedés, amikor idealizálsz egy korszakot, amikor nem is éltél, és fogalmad sincs, a gyakorlatban hogy mentek a dolgok.

2011. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 LuckyestLooser ***** válasza:
71%
én most egyedül az érettségitől tudok félni...17/f
2011. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
60%

"Fogalmuk sincs, hogy gyakorlatban hogy mentek a dolgok"???

Dehogy nincs fogalmuk, latjak, tudjak, hiaba dolgoznak, lakas nagyon nehez, a krimi novekedett, taknyosok reszegen doglodnek az arokban, keselnek, olnek. stb. Nehogy azt hidd, hogy tinik nem latnak, neznek maguk korul. Nem nagyon remenykednek a jovoben, hidd el.

2011. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
64%
Én is el szoktam gondolkodni azon, hogy mi lesz ennek a sok katasztrófának a vége, meg hogy nem lesz mit enni a jövőben. De nem magamat féltem,mert én valószínű már nem élem meg, hanem a gyerekeimet, unokáimat.
2011. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem én attól félek, hogy visszatér a múlt. Mindenki azt sírja vissza, miközben én nem látom, hogy régen olyan jó lett volna. Ha csak a gépeket vesszük, mennyivel könnyebb most, régen a háztartás elvitte az egész napot, manapság 1-2 óra és azt se mi csináljuk, sokkal több időnk marad arra, amit szeretünk.
2011. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én félek, de nem pont ezekért, hanem a megélhetés miatt, munka találás, plusz a betegségem miatt, hogy mi lesz vele. (pikkelysömör)

22/L

2011. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!