Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem féltek a jövőtől? 13l

Nem féltek a jövőtől? 13l

Figyelt kérdés

az újságokban is egy csomót lehet olvasni hogy húúú már ilyen meg olyan robotokat találnak fel meg minden ...

és mi lesz itt pár száz év múlva?

kihal az egész emberiség és csak robotok lesznek?

a maradék emberek lelkét meg beleültetik egy kis csipbe és amikor öreg lett a testük,kiszedik a kis csipet és átrakják egy új testbe?

mostanába ezen filózom és aggaszt ez az egész ... mert már most is olyan mű minden ... mármint úgy értem hogy az emberek neten keresztül ismerkednek,távkapcsolatban élnek,és a való életben meg nem is találkoznak a "szerelmükkel"


2011. szept. 10. 15:09
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

utolsó :))

"hagyjál már, álmos vagyok, meg különben is fárasztanak a tudományos számolásaid" ezen most jót röhögtem xD

tényleg kicsit furi lenne hogy bekapcsolom a gépet erre nagybetűkkel: HAGGYÁL MÁ' ALUDNI! xdd

amúgy ezt a lélek-beleültetéses akármit amúgy onnan szedtem hogy régen volt vmi hülye anime sorozat az animax-en,vmi gost in the shell vagy mi a címe ... és abba volt ilyen hogy ilyen műtestbe volt a lelkük vagy mi -.^

2011. szept. 11. 11:01
 32/32 anonim válasza:
Én nem attól félek hogy lesznek-e robotok pár száz év múlva én az én életemtől félek!! Félek hogy felvesznek e egy gimibe, félek hogy megtalálom e az igazit, félek hogy lesz e egyált. állásom, hogy lesznek e gyerekeim, mi lesz hogyha öreg leszek?? Félek a szüleim, nagyszüleim halálától!! És ez mind csak egy fél éve jött elő!! Igen lehet hogy most ijesztő az hogy lesznek (csak lehet h lesznek) pár száz év múlva robotok!! Igen lehet!! De szerintem azon ne izgulj hisz az életed te alakítod és ha így állsz hozzá nemhinném h társkeresőn találod meg a szerelmed!!! Elmondom mitől félj!! A SZÚNYOGOKTÓL a szobádban nyaranta este!!! na igen attól félj!! :D
2015. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!