Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálta ezt?

Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Párom akivel több mint hét éve élünk együtt, ma mikor nem voltam itthon, elmentünk sétálni a három hónapos kislányunkkal, az exével beszélgetett. És meztelen fotókat kért róla. Tulajdonképpen, magához is nyúlt, míg azokat a fotókat nézegette. Szerintetek mit tegyek?
2011. szept. 11. 04:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez nem olyan kérdés, amelyet mások eldönthetnek helyetted. Ha neked megfelel egy olyan férfi, aki a volt nője pucér képére recskázik, akkor fogadd el őt így, ahogy van. Nem kell a társadalmi elvárásoknak megfelelni, legyen ez a ti magánügyetek. Minden rajtad múlik: tudsz-e így együttélni vele, vagy sem?
2011. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ő ilyen, elfogadtam úgy, hogy nézeget nőket a neten, képeket gyűjt, és ez van. Mielőtt megismertem, már ezt csinálta. És nem ezzel van a bajom. Hanem azzal, hogy az exével csinálta ezt. A szexuális életünk tudtommal rendben volt, és nem tud semmi olyat, ami miatt a csaj küldené a képet. Egyszerűen egy kis ribanc, anno is az volt, azért szakítottak, mert nem felelt meg neki a párom. Aztán mikor összejöttünk, tepert volna vissza.


Nekem is vannak hibáim, és nem vagyok tökéletes, tudom hogy változnom kéne. Már szülés előtt kellett volna. De nem gondolom hogy erre ez a megoldás.


Megbeszéltük, de sajnos nem tudom elhinni neki, hogy ez érzelemmentesen történt. A képek nem zavarnak, de meg fogom neki mondani, hogy akkor vagyok hajlandó továbblépni ezen, ha kitörli a fotókat amiket régen szerzett és amiket most kapott, és nem fogad el újakat. Ha ezt nem hajlandó megtenni a kapcsolatunkért, akkor azt hiszem nem maradunk együtt tovább.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)

2011. szept. 11. 14:59
 13/15 anonim válasza:
100%

nneemm!!! nekem rívógörcsömtámadt,ahogy ezt elolvastam.

csak elmodom neked,hogy anyám ezt 20 évig tűrte... ÉS AZ A rasszista APÁM VAGY 3 NŐVEL MEGCSALTA.én 13 vagyok.és ő is ugyanígy kezdte.ők is pont ennyi idősek lehettek,és volt egy kislányuk,vagyis a nagytesóm,aki most vagy 25 éves, normál családdal.Apám az utolsó csajnál úgy ba**tt rá,hogy az én jófej tesókám rákeresett apám sms-eire,és látta a tényt.fater nem fater többé,hanem egy aljas kúcsög guccci.Bocs,hogy káromkodok,de szegény anyám "beler'hadt" hogy ez történt.2003-ban elváltak,de amire mi hazajöttünk,pár héttel meghalt a papám szívénfartusban(ha jól írtam)Azóta anyámnak egy férfi volt még életébe,de ő sajnos nagyon sokat ivott(alkoholista volt,anyám is majdnem az lett,mi segítettünk neki,hogy ezt nem szabadna,sokszor kibékültek,stb.) anyám olyan szinten tönkrement,hogy semmihez sincs türelme,nagyon nagyon sokat dohányzik,s hacsak arra gondolok,hogy ez mind a g**i apám miatt van,elkezdek sírni,rosszul esik.KÉRLEK HAGYD OTT,MERT TE IS ÍGY JÁRSZ,S ENNYI VOLT AZ ÉLET!!visszatérve apámnak 2hetente kéne jönnie,helyette látom 2 évente,vagy évente egyszer.és jó tanuló vagyok,nem vagyok lelenc,mert amire anyám nem tudott,tesóim megtanítottak.Szóval szerintem ezt nem érdemes.És nagyon nehéz évente egyszer belenézni a rib*ncának(mostani feleségének) az öntelt képébe.kérlek,ne hagyd,hogy te is így fájt.pszihológust ne mond,már voltam anyámmal,de aztmondták,hogy semmi bajom,csak egy kis komolyság... hát nem komolyság,de én nem fogom hagyni,hogy akárki is így végezze,mint az én mindent megtevő anyám.Köszönöm annak,aki elolvasta,s lehet nyugodtan lepontozni.Nincs mesevilág,emberek.

UI:apám utáni pasija alkoholmérgezést kapott egy kocsmában.rá 2 évre,hogy elhagyta.Én szerettem azt az embert,de hát... alkoholizált.

2011. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a csaj dobta a párod,mert nem felelt meg neki..ezek szerint párod mai napig oda van érte és ő nem hagyta volna ott..mai napig vonzódik hozzá,mint azt bizonyítja ez az ominózus eset is.hát hallod...az a minimum,hogy kitörölteted a képeket..meg mi az,hogy hajlandó vagy túllépni,ha nem fogad el több képet????úristen..ez a minimum,ha szeret.nem baj nézz el neki mindent és elégedj meg vele és majd ha legközelebb elviszed a kislányodat sétálni,akkor próbálj nem arra gondolni,hogy most akkor addig mit csinál otthon a volt nő képeire..és hidd el,ha személyesen ott lenne a nő nem tudna neki ellenállni,ebben biztos vagyok és szerintem megcsalna vele..csak úgy érzelemmentesen,ahogy a párod fogalmaz.nem baj,te tudod.a párod a mai napig vele lenne szíve szerint,mert a csaj dobta ki.mondjuk veled is hét éve van már,ezért durva,hogy miért?Ha máshoz vonzódik...én nem tudnék úgy együtt élni valakivel,hogy vagy nekem vagy a páromnak más kell.Ha neked ez így belefér az értékrendedbe akkor ne haragudj a véleményemért..minden ember más,más fér bele mindenkinek.
2011. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Tetszik neki a mai napig, mert az esete. Ez ellen nem tudok tenni semmit. Hogy lefeküdne-e vele ha a csaj itt lenne, nos ezt nem tudom, és nem is akarom megtudni. :) De bízom benne, hogy nem.

Nincs oda érte egyébként, mert a csaj csúnyán átrázta anno, és mivel már akkor barátok voltunk, így hozzám fordult, hogy kibeszélje magából.


Köszönöm a válaszokat, és tudom hogy kívülálló szemmel én is ugyanezeket írtam volna másnak. :) Csak az élet nem ennyire egyszerű és én szeretem a páromat, és biztos vagyok abban, hogy ő is engem. Megbeszéltük, a képeket szó nélkül törölte. Abban viszont biztos vagyok, hogy még egy ilyen húzás, és vége a kapcsolatnak. Szóval nem ejtettek a fejemre, de mivel nem csalt meg sehogyan sem, így nem rúgom fel a kapcsolatot, főleg hogy itt van a lányunk.


Kedves utolsó előtti! Sajnálom hogy így alakult az életetek, de engem nem csalt meg a párom, ezt biztosan tudom. És remélem hogy nem is fog. Köszönöm a válaszodat. :)

2011. szept. 12. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!