Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párod rendsze...

Mit szólnál ha a párod rendszeresen látogatna társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Tudom csak ismerkedni vagy barátkozni járnak sokan....de én ezt nem fogadom el és hülyeségnek tartom és már sok ehhez hasonló kérdést láttam már itt.Akinek párja van az minek jár ilyen oldalakra?Azt ne mesélje senki hogy ismerkedni mert ez hülyeség szerintem.
2011. szept. 11. 16:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Közöld vele, hogy nem akarod többet társkereső oldalon látni.

Vagy pedig regisztrálj álnéven és próbáld elcsábítani.


Ha bejön, akkor dobd ki.

2011. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Vagy pedig regisztrálj álnéven és próbáld elcsábítani.



Na ez nem rossz ötlet!!Erre még nem is gondoltam...na ki is próbálom.

2011. szept. 11. 16:42
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szeretek valakit, eszem ágában sincs ilyen oldalakat nézegetni. Ez a "barátkozós" szöveg meg elég béna, már bocs. Ha barátkozni akar, tegye fb-on vagy a munkahelyén/iskolában. Bár itt megint csak azt tudom mondani, hogy ha szeretek valakit és komoly a kapcsolat, nem építek ellenkező neműekkel kapcsolatokat...
2011. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg regisztrálj a saját neveden és úgy írj rá... :D
2011. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, annyit tisztázzunk, mert egy ismerősöm jött elő ugyanezzel, hogy a barátnője társkereső oldalakat látogat. Én meg megkérdeztem, hogy melyiket. Erre ő, hogy a Fac.book, meg iwiw. Na ezek nem társkereső oldalak. Itt nem erről van szó ugye?
2011. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:00


Nem arról van szó....

habostorta és hasonló oldalak..

2011. szept. 11. 22:09
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Velem már történt ilyen. A kapcsolatunk már több mint fél éve tartott amikor kiderült, hogy a barátom több helyen is fent van. Mivel én elég temperamentumos személyiség vagyok, így azonnal leordítottam a fejét, hogy ezt mégis hogy gondolja ennyi idő után? Persze ő is jött ezzel a csak barátkozok dumával. Hát szánalmas volt.

Én mondtam is neki, hogy elfelejthet, mire ő azonnal törölte magát mindenhonnan, és tepert 2 hétig míg meg nem bocsátottam neki. Közöltem vele, hogy mégegy ilyen, és végeztünk. Azóta eltelt másfél év, szoktam néha ellenőrizgetni az ilyen jellegű oldalakat, mert ezek után nem bízom meg benne 100%-osan, de még semmit nem találtam azóta.

Szerintem mindneképp mondd meg hogy ez téged zavar, ha szeret akkor letörli magát.


22/L

2011. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%

Velem már történt ilyen. A kapcsolatunk már több mint fél éve tartott amikor kiderült, hogy a barátom több helyen is fent van. Mivel én elég temperamentumos személyiség vagyok, így azonnal leordítottam a fejét, hogy ezt mégis hogy gondolja ennyi idő után? Persze ő is jött ezzel a csak barátkozok dumával. Hát szánalmas volt.

Én mondtam is neki, hogy elfelejthet, mire ő azonnal törölte magát mindenhonnan, és tepert 2 hétig míg meg nem bocsátottam neki. Közöltem vele, hogy mégegy ilyen, és végeztünk. Azóta eltelt másfél év, szoktam néha ellenőrizgetni az ilyen jellegű oldalakat, mert ezek után nem bízom meg benne 100%-osan, de még semmit nem találtam azóta.

Szerintem mindneképp mondd meg hogy ez téged zavar, ha szeret akkor letörli magát.


22/L



ha nem bízol benne 100%-san, minek rabolod a saját és az ő idejét? Biztos én nem vettem még le a gyermeki idealizmusom rózsaszín szemüvegét, de nálam alap egy kapcsolatban, hogy 100%-ig megbízom a másikban. Ha nem vagy képes túllépni ezen, akkor semmi értelme az egésznek.


25 N

2011. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
43%
Amit én tettem annak idején (én nő vagyok): írtam neki, álnéven, és egy barátnőm beleegyezésével az ő képét küldtem el neki (a férjem esete volt a lány, de nem ismerték egymást). Sokáig leveleztünk, pontosabban csak pár hétig, de sokat (több, mint 70 levélváltás). aztán kiderült, tényleg nem akar többet, mint levelezni. Igaz, a levelezés elég belemenős, flörtölős volt, de amint randit kellett volna egyeztetni, kitért, hazudozott, stb. Szóval ártalmatlan volt. Nem biztos, hogy nálatok is ez van, de egy próbát megér, hogy kiderüljön, mi a helyzet.
2011. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

13:32: ez azért így is gáz.

Én biztosan idegbajt kapnék, ha flörtölgetne bárkivel is a párom. Akár van randi, akár nem. Szerintem ez is kijátszása a másik félnek. És persze a levelezős felet is átejtette így. Nem valami korrekt pasi lehet, sajna.


Kérdezőnek: én rákérdeznék. Vagy, ha nem, akkor nyíltan, hogy tudjon róla, én is elkezdenék látványosan ilyen oldalakra regisztrálni, keresgélni. Ő vajon mit szólna hozzá? A véleményéből már lehet valamire következtetni, mennyire fér neki bele az erkölcsi világába ilyesmi. Lehet, hogy belefér és nem érzi, hogy ez bánt téged. Utána már szerintem tényleg meg kellene beszélni egymással mit is gondoltok külön-külön erről.


Kicsit a témába vág ez is: Az én párom is felment egy időben közös párkeresős oldalra. Azaz párt keresni közös szexre magunknak. A kíváncsiság engem is hajtott. Ezért belementem, de miután láttam, hogy milyen párokra vágyik, inkább visszaléptem ettől. Nekem nem jött be. Azóta néha nézegeti ezeket az oldalakat, és hasonlóakat, közben álmodozik. Zavar engem is. Viszont ő tudja, hogy én tudom, miket néz, ezért nem vészes az aggodalmam. Ő nem erőlteti rám, én hagyom, hogy nézze.

2011. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!