Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párod rendsze...

Mit szólnál ha a párod rendszeresen látogatna társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Tudom csak ismerkedni vagy barátkozni járnak sokan....de én ezt nem fogadom el és hülyeségnek tartom és már sok ehhez hasonló kérdést láttam már itt.Akinek párja van az minek jár ilyen oldalakra?Azt ne mesélje senki hogy ismerkedni mert ez hülyeség szerintem.
2011. szept. 11. 16:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Renszeresen? Hat nem orulnek az biztos es tuti,h szova is tennem neki,h ez hogy kepzeli. Amugy hotdogon van vmi randi nevu jatek, amin lehet ismerkedni 10 kerdes van es ha fele kerdesre a valasz egyezik, akkor lehet chatelni a masik szemellyel. En ott szoktam nagy ritkan beszelgetni, de csak kedvtelesbol fiukkal lanyokkal es mar a beszelgetes elejen tisztazom a masikkal,h nem keresek part. A parom nem banja, tudja h neha ram jon,h magyarul akarok beszelni a sok angol utan. Igy ismertem meg 2 nagyon rendes sracot. Az egyiket ossze is hoztam a bratnommel, akik mar 2 eve egyutt is laknak. :) A masik sracnak meg fel eve volt az eskuvoje ahova hivatalosak voltunk a parommal. Szoval interneten is lehet baratokat szerezni. De az hogy vki rendszeresen latogatja a tarskereso oldalt es van parja, ott gyanakodni kell.
2011. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Régebben nekem is volt egy ilyen pasim. Már másfél éve jártunk mikor is rájöttem hogy társkeresőn van. Azonnal kérdőre vontam. És szakítottunk. Utána barátok maradtunk. Erről ennyit.


Mellesleg megnézem én magamnak azt a töketlenkedő barmot aki csak nézelődni meg fel :) mégis miféle barom az ilyen. vagy akar valamit vagy nem. De ez a nyámmogás... én már azért hagynám a fenébe, mert nem elég tökös ahhoz hogy eldöntse mi a búbánatot akar. halálom a teszetosza férfi és nő is egyaránt. Ez a jaj, nem nem akarok semmit, jaj de azért nézelődök, jaj de hát így meg hát úgy. szánalmas :)


33/N

2011. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Megkérdezném, hogy valóban szüksége van-e rá? Ha igen, akkor én vagyok kevés? Mindenképp rákérdeznék.
2011. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ugyan már...Én is fent vagyok hasonló oldalakon,de ennyi,ettől tovább sosem léptem.Nekem is van barátom már 5 éve együtt vagyunk,szeretem és sosem csaltam,csalnám meg...Egyszerűen szükségem van arra,hogy ne csak az ismikkel dumáljak.
2011. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

10:16-nak: Nálam is alap a bizalom, és próbálok is túllépni a dolgon, mert szeretem őt. Azonban ha a bizalom meginog, nehéz helyreállítani, vagy lehetetlen. Én próbálom, és sikerülni is fog.

Persze ezt nem úgy kell értelmezni, hogy napi rendszerességgel végigmegyek az összes társkeresőn vérben forgó szemekkel. Egyszerűen csak 4-5 havonta megnézek pár helyet és ennyi. Ha sose fogok találni semmit, akkor nyilván abbahagyom idővel. Egyébként pont a legutóbbi ilyen esetnél mondtam neki, hogy mit csináltam, és egyáltalán nem zavarta. Azt mondta ellenőrizzem nyugodtan, neki már tiszta a lelkiismerete.

2011. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!