Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz a mai...

Miért ilyen nehéz a mai világban párra találni? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet kicsit hosszú lesz...

Kérdés adott, egy kis adalékot hozzá pedig most adok. Dolgozok, mellette fősulira járok levelezőn. Van autóm, valamennyi spórolt pénzem, csúnyának se mondanám magam, megjelenésem ápolt és igényes. Normális, rendes fiú vagyok, nincsenek káros szenvedélyeim. Nem vagyok én sem szent, mert ha úgy alakul fogyasztok némi alkoholt, de mindig tudom hol a határ. Fősulis lányoknál próbálkozva azt tapasztaltam, h nincs idejük egy kapcsolatra a munkájuk és az iskola mellett, vagy csak engem küldtek el ezzel a fal dumával. :( Társkeresőn regisztráltakkal kapcsolatban sincs jó véleményem, úgy érzem senkinek nincs ideje manapság egy társkapcsolat fenntartására. Szórakozni nem nagyon járok, néha egy-két koncertre, de ott inkább a tizenéves korosztály van jelen (sík részegen). Baráti társaságom sincs igazán, akikkel ki lehetne kapcsolódni.


F/29


2011. szept. 12. 09:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Azért a férfiaknál sem olyan rózsás a helyzet, mert az igaz hogy (jó esetben) életük végéig képesek gyereket nemzeni, viszont a kor előrehaladtával náluk is rohamosan nőnek annak a kockázatai, hogy az általuk nemzett magzat valamilyen betegségben fog szenvedni. Főleg a down-kór esélye növekszik meg.

Tényleg szükség van egy nagy adag szerencséhez, mint az életben egyébként mindenhez. Ahhoz kell nagy mázli, hogy egymásra találjon két olyan ember, akiknél megvan az a megfelelő érzelmi intelligencia szint amivel kezelni tudják a mindennapi problémákat.

Szerintem nem tanácsos gyerekvágyból keresni társat, mert ha benne van az emberben a "mindjárt kifutok az időből" érzés sokkal feszültebb és görcsösebb lesz, úgy nehezebb ismerkedni. Sok romantikus történet szól arról, hogy szerelmeseket fiatalon elszakítottak egymástól de 60-70 évesen egymásra találnak és boldogok lesznek. Ezek is olyan szépek!

Senki nincs elkésve semmiről, sem te, kedves kérdező sem pedig az előttem szóló 25/N. Legyünk optimisták! :)


22/L

2011. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A dolog működik! Vegyél egy kis fehér pamacskutyát vidd ki a térre sétálni ,oda fognak jönni a csajok! Aztán már csak rajtad múlik.Vigyázet ,rottweilerrel nem működik a módszer:D
2011. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszi az újabbakat is! :)


Kedves 25N!

Nincsenek nagy igényeim, nem oly magas nálam a mérce, amit meg kell ugorni (átvitt értelemben). Nekem másodlagos az, h valaki hogy néz ki, (oké, a nagyon telteket már nem kedvelem) az számít, h el tudjak vele beszélgetni bármiről szinte. Amit leírtál, hasonlót éltem át nemrég, ott szintén én voltam a szenvedő fél. :( Nem azt mondom, h nem hiszek a szerelemben most már, csak óvatosabb vagyok.


Kedves 22L!

Biztos ismered a mondást, házinyúlra nem lövünk. Én nem igazán élek vele. :D A munkahely sajnos kilőve, mert bár tele van nőkkel, mind idősebb nálam és a legtöbb férjezett is. A fősulira CSAK levelező képzésben járok, így a péntek és néha szombat az, amit ott töltök. A hét többi napját a munkahelyemen, a vasárnapot pedig jobb híján otthon. Nem minthogyha nem tudnám beáldozni valamelyik fősulis napot valakiért...ha úgy alakulna...de egyelőre nem úgy tűnik, h megvolna hozzá a személy. Igen, kicsit úgy is érzem, h kifutok az időből, de nem azt mondom, h minden lányt leszólítok pl a fősulin, h legyen valakim és h ne legyek egyedül. Ugyanakkor piszok rossz magányosan lefeküdni esténként. :( Vicces, de olyan szakra járok, ahol rengeteg a lány, mégse kellettem még senkinek igazán. Egyeseknek 50 km is táv, vagy 6 év korkülönbség is a világ vége már. :(


A kutyás dologról pedig annyit, h allergiás vagyok a kutyaszőrre, így ez az opció kilőve. :S Amúgy nem rossz ötlet, köszi.

2011. szept. 12. 14:22
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy te mennyi idő után tudtál túllépni azon, amiről írtad, hogy nemrég te is átélted? Nálam 2 hónap telt el, és egyelőre még nem vagyok képes érzelmileg elengedni:(


25 N

2011. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Túl "jófiú" vagy és kiszámítható.....,sablon,de a nők jobban buknak a "rossz" fiúkra akikben van egy kis csibészség..,és nem átlagos a kinézetük.Pl. gyúrsz?
2011. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Kedves 25N!


A legfrissebb seb idén szept.1-jén ért. :( Eddig mindig el tudtam felejteni ha így alakult és most is jó úton járok afelé, h semmit se jelentsen heteken belül már. Mondjuk vele nem mélyültek el a dolgok még annyira, ezért is írtam, h hasonlót éltem át, de nem pont ugyanolyat, mint te. Végül is, ami eddig is mindig segített (és most is ezt alkalmazom) az az, h keresek mást...aki elbűvöl, aki épp azért lesz jó mert nem olyan mint ő volt, hanem teljesen más. :)


Ha a rosszfiúkra buknak, akkor b.sszák meg őket (már bocsánat), aztán nyafogjanak másnak, h egy jófiúról álmodnak, akivel majd családot alapítanak, aki hűséges hozzájuk,stb! ;)

Magas vagyok, kékek a szemeim, sportoltam/sportolok, bár kétajtós szekrény nem vagyok és nem is extrém a megjelenésem. Ilyen vagyok nem tagadom, nincs is rá okom és nem is bánom.

2011. szept. 12. 21:05
 17/23 anonim ***** válasza:
Társkereső az kamu,biztos vannak kivételek de nincs jó véleményem róla!Másfelől meg legyél rámenős,határozott mert ezt is komálják a nők,ha úgymond "irányitják" őket és nőnek érezhetik magukat!De azért tudd hogy hol a határ a rámenőségnél;)Nem szeretik a nyámnyila teszetosza pasikat..
2011. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én vagyok a pamacskutyás:D Társkereső nagyon jó dolog de csak akkor ,ha átlátsz a szitán és jó keresztkérdéseket tudsz írni, mint egy ügyes nyomozó .Akkor minimálisra lehet csökkenteni a felesleges találkozók számát.Jól kell szűrni az infót, ügyelni a részletekre.Szerintem mai világban ideális ismerkedési hely.És jópofa de titokzatos infó kell magadról egy előnyös képpel.Inkább alulértékeld magadat mint ,hogy te legyél a rajoskodó vetítőgép ,mert akkor csak az egysejtűeket vonzod be a komoly csajokat nem.
2011. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, valami van ebben a társkereső oldalakban, ami tényleg kamu. Korábban is regeltem már és akkor se voltam jó véleménnyel róla. Jelenleg a randivonalon vagyok fenn, ott is azért, mert sokak jó véleményt formáltak róla és h állítólag ott tényleg rendes emberek vannak, akik komoly kapcsolatot keresnek. Én egyelőre semmi jót nem tapasztaltam ott se. A nőknek még mindig a "körüllengés" kell és sokan csak unalomból regisztrálnak, vagy azért, h egy újabb "közösségi portálon" fenn legyenek! (Tisztelet a kivételnek.) 3, vagy 4 lány volt, akivel komolyabb levelezésbe is tudtam bonyolódni és 3 találkozóm volt a fél évvel ezelőtti regisztrációm óta. Nekem bejött személyesen mind a három lány (természetesen nem egy időben történt), az más kérdés, h különböző mondvacsinált okok miatt (vagy szó nélkül) eltűntek aztán. :(

Nyámnyilának nem mondanám magam, magabiztosan viselkedek a randikon, de azért egy kis bizonytalanság és izgulás bennem is bennem van olyankor.

2011. szept. 13. 07:03
 20/23 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet...de azért nekem ez annyira furcsa, hogy a kérdés kiírása alatt megfogalmazott monológod is felér egy társkereső szövegével. Ez vagy már végső elkeseredettség, vagy egy újabb próbálkozás, hogy hátha majd most...?

29 évesen még nem kell feladni, és szerintem az a legjobb amit tehetsz, hogy a társkeresős oldalakat nagy ívben elkerülöd, és továbbra is a saját közvetlen környezetedben (munkahely, suli, baráti ismeretség) várod a lehetőségeket.

Ezt teszem én is, bár én jóval fiatalabb vagyok, de ez sztem végülis lényegtelen.

21 L

2011. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!