Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz a mai...

Miért ilyen nehéz a mai világban párra találni? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet kicsit hosszú lesz...

Kérdés adott, egy kis adalékot hozzá pedig most adok. Dolgozok, mellette fősulira járok levelezőn. Van autóm, valamennyi spórolt pénzem, csúnyának se mondanám magam, megjelenésem ápolt és igényes. Normális, rendes fiú vagyok, nincsenek káros szenvedélyeim. Nem vagyok én sem szent, mert ha úgy alakul fogyasztok némi alkoholt, de mindig tudom hol a határ. Fősulis lányoknál próbálkozva azt tapasztaltam, h nincs idejük egy kapcsolatra a munkájuk és az iskola mellett, vagy csak engem küldtek el ezzel a fal dumával. :( Társkeresőn regisztráltakkal kapcsolatban sincs jó véleményem, úgy érzem senkinek nincs ideje manapság egy társkapcsolat fenntartására. Szórakozni nem nagyon járok, néha egy-két koncertre, de ott inkább a tizenéves korosztály van jelen (sík részegen). Baráti társaságom sincs igazán, akikkel ki lehetne kapcsolódni.


F/29


2011. szept. 12. 09:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Ilyen az élet...de azért nekem ez annyira furcsa, hogy a kérdés kiírása alatt megfogalmazott monológod is felér egy társkereső szövegével. Ez vagy már végső elkeseredettség, vagy egy újabb próbálkozás, hogy hátha majd most...?

29 évesen még nem kell feladni, és szerintem az a legjobb amit tehetsz, hogy a társkeresős oldalakat nagy ívben elkerülöd, és továbbra is a saját közvetlen környezetedben (munkahely, suli, baráti ismeretség) várod a lehetőségeket.

Ezt teszem én is, bár én jóval fiatalabb vagyok, de ez sztem végülis lényegtelen.

21 L


Köszönöm a válaszod!


Szerettem volna reális képet festeni magamról a kérdésem kifejtésének érdekében. Egy társkereső oldalra azért ezt nem írnám ki így. Társat keresni/találni pedig bárhol lehet és meg kell ragadni minden lehetőséget (ahogy egy kedves válaszadó is írta itt nemrég)és nem zárkóznék el attól a lehetőségtől se, ha valaki itt rám lelne. :)

2011. szept. 15. 06:53
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igeniss próbálkozz a társkeresővel. Mi a fenét veszíthetsz? Talán bejön.
2011. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Két tartós többéves kapcsolatomat is netről szereztem, nemtudom mi ez a nagy ellenérzés..Sokkal jobb már egy több hetes csetelés által "megpuhított" partnerrel találkozni mint élőben rögtönözni valami hülyeséget egy vadidegennek.
2011. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!