Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek van fent társkereső...

Minek van fent társkereső oldalon ha engem szeret? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sejtettem hogy fent van egy ilyen oldalon,elfelejtette kitörölni az előzményeket így lebukott,azt mondta letörli magát,de még mindig nem törölte le....Voltatok már így?Ha igen hogy reagáltad le?És ha ezt mondta letörli akkor miért nem teszi meg?????
2011. szept. 12. 14:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:01


Nem turkáltam mert szem előtt volt,az előzmény úgy van beállítva hogy látható legyen és ne kelljen külön rá kattintani.....nem szoktam turkálni más cucca között ezt kikérem magamnak,nem volt okom arra hogy turkáljak...

2011. szept. 12. 15:05
 12/19 anonim válasza:
89%
Én sem hiszem, hogy lenne ezen mit megbeszélni. Tudod, aki keres, talál. Szóval jobb, ha felkészülsz, hogy egyszer csak ő dob téged egy "jobb???" miatt, ha te ezt most nem teszed meg. Én nem tudnék bízni benne, akkor meg mi értelme van vele lenni?
2011. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a véleményt nagyon díjazom:

"Új munkát lehet keresgélni, miközen dolgozol vhol, de új barátot/barátnőt keresni, mikor jársz vkivel, az nagyon gáz!!!!

Nekem ilyen pasi nem kellene."


Amúgy Kérdező! Hanyagold ezt az alakot!


Egyre jobban kezdem érteni, hogy hajdanán miért volt olyan fontos, hogy csak házasság után lehet testi kapcsolat, stb... Jó persze már akkor sem tartották be, és ma pláne nevetségesnek tűnnek az olyan fehér hollók, akik ezt hangoztatva/betartva lépnek kapcsolatba bárkivel...

Viszont egy-két csalódás, kihasználtság érzés (miközben a "kedves" mást keresget a társkeresőn), szóval hát igen. Szigorúnak kell lenni, nem alárendeltnek, megalázottnak.


Dobd, vagy büntesd valahogy az illetőt! Kár jobban belemerülnöd, csak teljesen összetöri majd a szíved.

2011. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt a helyzet! Pontosabban a párom mielőtt összejöttünk volna rengeteg társkeresőn regisztrálva volt, mi is ott ismerkedtünk meg. Miután összejöttünk sem törölte magát az oldalakról, én ezt szóvá tettem neki, azt mondta majd letörli magát, de nem tette meg. Utána megkérdeztem miért nem, erre azt mondta, hogy elfelejtette, meg nem is foglalkozott a dologgal, mert már nem járkál fel. Aztán törölte magát mégis.
2011. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én ugyan töröltem magam, de aztán újra regisztráltam. Mert csak regisztráltaknak engedett kitölteni egy érdekesnek tűnő személyiség-tesztet. Bár az én esetem mégsem hasonlít nagyon, mert nem járkálok fel, ezért nem is találnál semmit az előzményekben. (Meg van saját gépünk is, nem közöset használunk.)
2011. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:18


Ez egy vallomásnak tűnt:D

Lehet rólad van szó?:)

2011. szept. 12. 15:22
 17/19 anonim ***** válasza:
Köszi hogy töröltetek!:-S ...
2011. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Keresi a jobbat,mint egy majom addig nem engedi el az egyik ágat,mig biztosan meg nem fogta a másikat.
2011. szept. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik exem még évekkel előttem regisztrált egy társkeresőre. Mi nem ott ismerkedtünk meg, de egy ismerősöm, aki a városunkra korlátozottan keresgélt, meglátta őt, és szólt nekem. Az exem azt mondta, ő már el is felejtette, és nem szokott belépni. Megnéztem én is, tényleg nem lépett már fel régóta. Annyiban hagytuk.

Rá 2 hónapra szakított velem mondvacsinált indokkal.

Jó sokára derült ki, hogy ezen a társkeresőn ráírt egy csaj, ő kapott erről egy e-mailt, és ezért belépett. Aztán szépen összejöttek.


Ez már jó régen történt, de azért tanulságos :)

2011. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!