Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyum idegeít.

Mit tegyek? Anyum idegeít.

Figyelt kérdés

19 èves vagyok es minden lefekvesnel ad puszit, meg azt mondja vigyazz magadra

De csak alszok, mi az Isten tortenhet velem?? ...


2011. szept. 12. 16:13
1 2
 1/15 tetris ***** válasza:
100%
Kívánom neked a szivem minden melegével, hogy ennél nagyobb gondod soha a büdös életbe ne legyen!
2011. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a kérdést és a kérdező kommentjeit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2197..

2011. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg arra nem gondolsz, hogy azért kéri, hogy vigyázz magadra, mert ő maga nem biztos abban, hogy holnap este is elköszönhet tőled?
2011. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Teljesen egeszseges nem beteg es meg vagy 100 evig fog elni (:
2011. szept. 12. 16:27
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ja. Ha nem megy arra Stolh András részegen bedrogozva és nem üti el. Vagy valaki más.
2011. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

De nem is az a lényeg, hogy hány évig fog élni és hogy beteg-e. Hanem az, hogy jódolgodban nem tudod, mit csinálj. Nem tudod megbecsülni, amid van.

Ha ettől ideges vagy, szedj nyugtatót. Ennyi.

2011. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Fénysebesség ***** válasza:
Elveszel az álom útvesztőiben ;). Komolyra fordítva a szót, anyukád aggódós hölgy egy kicsinyég, de szeret. Szerintem amikor eldöntöd, hogy lefekszel, villámgyorsan spurizz a szobába, villany leolt, és lefekszel :)). Ez a leghasználhatóbb ötletem.
2011. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kib@szott unalmas már ez a Sthol Andrásozás:) Amúgy nem tudom mit vagy kiakadva. Az én anyukám 5 éves koromban halt meg. Irigylem a problémáid...
2011. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A mi csaladunkban azert volt puszi joves-menesnel , mert anyu mindig azt mondta, ki tudja mikor latjuk egymast. Ma reggel elmegy, nem biztos hogy hazajon, barmi tortenhet. Erkezesnel, meg az oromet fejezzuk, hogy latjuk egymast egy puszival.

Eleg dili a kerdezo. Sok minden tortenhet egy alvas kozben. Leeg a haz, szive megall, raesik a mennyezet, vagy eppen anyja nem ebred fel.

2011. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem tudnád azért teszi mert nagyon szeret. Ez így van rendjén.
2011. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!