Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyum idegeít.

Mit tegyek? Anyum idegeít.

Figyelt kérdés

19 èves vagyok es minden lefekvesnel ad puszit, meg azt mondja vigyazz magadra

De csak alszok, mi az Isten tortenhet velem?? ...


2011. szept. 12. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom,hogy szégyellheted magadat,amiért ilyesmi idegesít.

Nagyon sok embernek iszákosak a szülei,vagy verik,bántják,esetleg nem foglalkoznak velük, netán sajnos már elvesztették (mint én is).

Ezek az emberek egytől egyig mind bármit megadnának csupán pusztán egy ilyen kis apróságért.

És ha 19 éves vagy akkor mi van? Lehet ,hogy nagyfiúnak/nagylánynak érzed magadat, de el kell keserítselek,hogy ha ennek az apróságnak nem tudod felmérni az értékét,akkor még korán sem nőttél fel.

Örülj neki,hogy van édesanyád,aki szeret,megbecsül téged,és mindent megtenne érted.

Inkább tegyél meg mindent ,hogy segíts neki,és viszonozhasd a szeretetét,mert aztán egy nap már nem lesz veled,és akkor bizony ráfogsz jönni,hogy bizony nagyon is hiányzik az az "idegesítő" puszi..


17/L

2011. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

22 vagyok, és mindent megadnék, h édesanyám jóéjtpuszival köszönjön el tőlem. 13 voltam, mikor meghalt.


Irdatlan h.lye vagy, kérdező!

2011. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tudja hogy ennél kisebb már nem leszel ezért még kihasználja!üljetek le beszéld át vele a dolgot hogy te nem 2 éves vagy.Megérti!!
2011. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb problémád soha ne legyen az életben azt kívánom....,de komolyan-.-" Arra esetleg nem gondolsz hogy azért mondja,mert SZERET!Tudod az anyák már csak ilyenek;)
2011. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mit meg nem tennék hogy 18 évesen nekem akármikor is adjon puszit..:S szoval b*zdmeg a kis problémádat. szánalmas.
2011. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!