Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántó ha nem akarok összeköltö...

Bántó ha nem akarok összeköltözni a párommal?

Figyelt kérdés

Abba a városba költöznék ahol lakik, de nem hozzá hanem keresnék kiadó szobát. Ezzel megbántom? Ti mit szólnátok hozzá?


Utolsó talinknál megemlítette azt is hogy de jó lesz minden nap találkozni. De én nem akarok minden nap találkozni. Ez gáz?


2011. szept. 13. 17:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha a PÁROD akkor igenis bántó...

Én nem tudom, alig várom, hogy végre összeköltözzünk, hiszen azért vagyok Vele mert VELE akarom leélni az életem.

Nyílván ha csak szórakoztok egymással, meg "jártok", nem vagytok rég óta együtt akkor rendben, bár akkor is fura...

2011. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
36%
Attól függ. Ő saját lakásban lakik? Mert ha igen, akkor szerintem is legyen benned annyi tartás, hogy saját lakást tartasz fenn, nem beülsz a készbe. Közös lakást meg majd vesztek együtt.
2011. szept. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!