Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, párom egy érzelmi...

Mit tegyek, párom egy érzelmi analfabéta!?

Figyelt kérdés

Párom nem tudja kimutatni az érzéseit és már eljutottam odáig, hogy elegem van.

2 éve vagyunk együtt mégcsak azt se tudja, kimondani hogy szeret, annyi a maximum, hogy "tudnom kell anélkül is, hogy mondaná vagy, hogy ugyis tudom hogy nagyon" és ennyi.

Társaságban mintha még mindig zavarba lenne melettem, kezdetben mégcsak meg se simogatott puszit se adott, most már ott tartunk hogy elvétve 1-1 puszi, simogatás, ölelés.

Már számtalanszor próbáltam vele ezt megbeszélni, hogy próbálja kimutatni, hogy éreztesse, hogy szeret. Mindig azt mondja nekem ezt tudnom kell, csakhogy nem is érzékelteti. Azt észrevettem, hogy ha én puszilgatom "csüngök rajta" főleg társaságban, az láthatóan nagyon jól esik neki, szereti. (Persze nekem is jól esne) Én még bókokat se kapok tőle, azt mondja ugyis tudom hogy jól nézek ki, de nő ismerősöket persze előszeretettel dicsérget és még élvezi is, hogy engem ez idegesít vagy esetleg féltékeny leszek.

Változni fog valaha is? Vagy mit csinálhatnék? Volt ilyen kapcsolatotok?


2011. szept. 13. 23:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

De én tudom hogy imád...Csak már elegem van.

Ez üti egymást,ha imádna nem lenne eleged,nem itt panaszkodnál,hogy milyen rossz neked,te csak próbálod kimosdatni...

2011. szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azt nem értem miért kellene társaságban egymást csókolgatni?ha otthon érzed hogy szeret akkor mi a baj?ne a külvilágnak akard bebizonyitani hogy milyen szuper pár vagytok.
2011. szept. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én nem tudom maradnék e egy ilyen kapcsolatban.Nem tűrném azt, hogy másokat dícsér, engem pedig nem.Te hány éves vagy?Az én párom idősebb a tiednél, mondjuk nálunk van korkülönbség, de ebbe ne menjünk bele,nem ez a lényeg, de a párom nap mint nap elmondja, hogy szeret,stb...

A társasági dolgot ne vedd fel, a pasik legtöbbje ilyen, sőt sok nő is..társaságba nem kell folyton egymás kezét fogni.

Én a helyedben megmondanám neki, hogy ha nem változnak a dolgok, akkor nincs értelme az egésznek.Egy jó beszélgetés csodákra képes. Fura, hogy 2 évig nem tudta kimondani, hogy szeret.

2011. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Akárcsak az exemet írtad volna le. Mi kicsivel több ideig voltunk együtt, de én is elvétve hallottam, hogy szeretlek, mert ugye azt nem mondani kell hanem érezni. A baj csak az volt, hogy nem éreztem. Voltak persze felívelő periódusok a kapcsolatunkban, amikor érezte, hogy kezd kissé elegem lenni, és akkor ő is kedveskedett, figyelmes volt. Aztán 1-2 hét alatt megunta, és folytatódott a dolog tovább. Nálunk is az volt a kifogás, hogy, hogy ő nem ilyen "nyálas", ő nem szereti sokat mondani, ő nem szeret enyelegni. Na de azért az enyelgés és cseppfolyóssá válás és a majdhogynem 'haveri' viszony között van némi különbség. De próbáltam elfogadni egészen addig, ameddig fel nem tűnt, hogy egy lány ismerősével lassan intimebb a hangvételük, mint amilyen nekünk egymás között. Igazam volt. Szóval szerintem kamu, hogy valaki nem 'ilyen' és nem szereti kimondani. Csak nem mi vagyunk ennek az alanyai.
2011. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el azt, hogy le tudsz-e így élni egy egész életet, mert a párod soha nem fog megváltozni. Vannak ilyen emberek, akik képtelenek kimutatni, hogy szeretnek valakit. De biztos vagyok benne, hogy a te párodnál ehhez még az is társul, hogy alapvetően nem kötődik hozzád annyira mélyen. Biztos szeret a maga módján, de hogy nem szerelmes illetve nem olyan erősek az érzelmei irántad szerintem, az tuti. Valaki írta, hogy ilyen hézagpótló barátnő vagy neki. Én is így gondolom: kényelmes neki, hogy van egy kedves és nyilván csinoska barátnője, akivel jól el lehet ütni az időt, szeret téged mint egy jó barátod, de ennél nem több vagyis elvan veled mint a befőtt. Én is voltam ilyen cipőben, én rájöttem, hogy bármennyire is szeretem az exemet, ennél jobb jár.
2011. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: előbb leírtad hogy ha kettesben vagytok, akkor érzed hogy szeret, csak te arra vágysz, hogy társaságban is ölelgessen, puszilgasson. Ezzel csak az a gond, hogy tudod, társaságban enyelegni nagyfokú illetlenség a többiekkel szemben. Mi a párommal van hogy mégcsak nem is egymás mellett ülünk a baráti összejöveteleken. Kevés illetlenebb és idegesítőbb dolog van annál mint hogy beszélgetés közben egy párocska ahelyett hogy a társaságra figyelne, egymást puszilgatja, ölelgeti, simogatja...

Persze nem én élek a pároddal, lehet hogy tényleg bunkón viselkedik, de én nagy fokú rinyálást érzek ebben a történetben. És ezt nőként mondom. Bocs...

2011. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy beszéljen az érzéseiröl, még ha semlegesek is. Oszd meg vele hogy neked jól esne ha becézgetne, érdeklödne felöled.
2011. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Az már rég rossz, ha külön kérni kell a párodat, hogy becézgessen meg többet öleljen. tapasztalat...
2011. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem mindenki romantikus alkat. Nincs mindenkinek ugyan olyan fokú igénye a fizikai kontaktusra. Ez is TAPASZTALAT... Ugyanis én is ilyen vagyok. Nőként. És imádom a páromat. Mégha nem csüngök állandóan a nyakában, és mondom el naponta 20x hogy szeretem, akkor is. A szeretetnek a legékesebb bizonyítékai nem ilyen pitáner dolgokban nyilvánulnak meg. De végülis kinek mi...

Úgyhogy nem kell egyből arra gondolni hogy meg fog csalni, meg nem szeret, etc.

2011. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!