Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jelent valamit,...

Szerintetek jelent valamit, ha egy pár 9 éve van együtt, de még szóba sem került az esküvő, eljegyzés sem volt? Fiú : 32 Lány : 25 9 éve együtt, abból több, mint 6 év együttélés.

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Mi nem vagyunk házasok mégis együtt akarunk megöregedni, főleg, hogy gyerek is van. De nem érdekelt soha az esküvő minket, ne erőltessétek már ezt a szöveget, hogy kell. Aki nem akar, annak miért kell bemagyarázni, hogy nem gondolja komolyan.
2011. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Zavar hogy nem kérte még meg a párod a kezedet? Akkor nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy nem kéne-e már összeházasodnotok.
2011. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez így konkrétan semmit sem jelent. A baj akkor van, ha egyik házasságot akar, a másik meg nem.
2011. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kedves 20:54-es!Érdekes amit írsz.Az barátaim,szinte kivétel nélkül így tettek,de közel 10után már mind elvált emberek.Biztos van kivétel,de az emberek nem azért nem akar megesküdni,mert sokba kerül a válás.....Nem vagyunk egyformák.Én egyáltalán nem ragaszkodom esküvőhöz,a párom sem igazán,de ez nem jelenti azt,hogy nem tervezünk hosszú távra.Valaki már kislánykorától habos babos esküvőröl álmodozik és a végén válás lesz a vége.
2011. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha a férfi házasságpárti, meg akar állapodni, a nővel leélné az életét, és el bírja képzelni, hogy a nő is így érez, akkor cselekszik.

Ha nem, akkor valamelyik tényező nincs meg.

2011. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A felek csak elméletben házaságpártiak, ha már örök hüsségről,

közös bankszámláról van szó bemajréznak.

2011. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha neked így jó... Én nem tudnám elképzelni. Nekem fontosak a hagyományok, 4 hónap után volt eljegyzés, másfél év után már házasok leszünk.
2011. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
92%

Én maradi vagyok. Nekem elképzelhetetlen, hogy 2 ember csak úgy van a nagy semmibe egymás mellett évekig, évtizedekig.

Kell valami közös célnak lenni. Ha kétszemélyes vándorcirkuszt akarnak alapítani és azért dolgoznak éveken át együtt, akkor az más egy kicsit. De ha semmit nem tesznek le az asztalra, csak éldegélnek, akkor nem a jövőbe mutat a kapcsolat, csak van.

Szerintem.

23N

2011. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!