Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Teljesen...

Most mit tegyek? Teljesen kiborít! (nem veszekedés. ) 14/L olvassatok lejjebb légyszíves.

Figyelt kérdés
Kissé félek leírni,de már elegem van,nem bírom muszáj volt Linkin Parkot hallgatnom,mert csak az nyugtatott le egy picit. Na szóval az van,hogy tudom ,hogy anyám 4 éve csalja apámat.. Képzelhetitek mennyire kivagyok borulva azóta is és ne mondjátok,hogy semmi közöm hozzá. Ráadásul erről senki mit sem sejt,hiszen nem mondtam el senkinek. Most meg vagy 3 órája elhúzott anyám és nem mondta meg hova megy,csakú gy elhúzott pedig krédeztem,hogy hova de nem mondta meg. Na igen ezután teljesen kiborultam.... Tisztára hülyének néz. -.- 10 éves koromban megtudtam,hogy van vkije és még most sem jött rá,hogy nekem a fejemben,nem csak levegő van! :SS Most már elegem van belőle,hogy lehet ilyen gonosz?!! Hogy teheti ezt apámmal?
2011. szept. 18. 17:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az en anyám is csalta, apukámat,úgy hogy apa tudta is.de tesóm pici volt meg én is és nem akartuk, hogy a válás miatt anyám magával vigyen minket, így vártunk míg idősebbek lettünk,magától lelépett mikor szembesítettük vele, hogy tudjuk, azota se bsszélünk vele,és minden jó :) 19/L
2014. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!