Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ilyen helyzetb...

Mit csinálnátok ilyen helyzetben? Vele akarok lenni amíg élek.

Figyelt kérdés
Szóval, a kapcsolatunk elején mindennap irt nekem, ha suliban volt, hazajöttem és tőle jött vagy 100 levél, és most hogy suli van nem ír nekem. Jó, tanulás nehéz meg minden, de nekem ez hiányzik meg az hogy vele legyek. Hogy érjem el azt hogy ne legyenek veszekedések, meg hogy ne legyen inkább másnál mint velem? Szeretem őt nagyon, és nem akarom őt elveszíteni. Féltékenység az oka a veszekedésnek nagyrészt. hogy tegyem jóvá ezeket és hogy több időt legyen velem? Imádom őt és akarom, hiányzik nekem.
2011. szept. 18. 18:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok mindent kiteregetni, az csak a mi közös titkunk:)$ Amúgy jó, nagyon is jó:) De ahogyan csókol$ annál nincs jobb:)
2011. szept. 21. 19:48
 22/24 anonim ***** válasza:
39%
Engem nem érdekel a szexuális életetek, de ha itt elmondanád, akkor is titok maradna, mert a kutya sem tudja hogy ki vagy:D
2011. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Hát az igaz:D De minden rendben minden téren és jól megy:)$
2011. szept. 26. 17:31
 24/24 anonim válasza:
hmm...tényleg édes vagy :D azóta mizu ?
2011. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!