Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők mostantól nem szexeln...

Ha a nők mostantól nem szexelnének a pasikkal járás alatt, akkor újra divatba jönne a házasság? Vagy homoszexuálissá válnának a férfiak?

Figyelt kérdés
Az ÖSSZES NŐ NEM SZEXELNE.
2011. szept. 20. 14:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%

Ameriában elindult nem rég egy hullám, miszerint a lányok megtartják a szűzességüket az esküvőig.


Én nem szeretnék házasodni, nem adom a szabadságom, nem szeretném ha levágnák a szárnyaim, szabadulni akarok ha tönkrement a kapcsolatunk, könnyen nem úgy, hogy egy jogi végzettségű bíró dönt arról hogy szabad vagyok-e vagy sem, hogy ki a hibás a házasságban. Van nevem, nem kell új név. A férj már követelőzik, parancsolgat, biztosnak gondolja a kapcsolatot. Félek és nem akarok házasságot kötni. A fehér habos ruhával nem lehet lépre csalni.

2011. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem válnának homoszexuálissá a férfiak, hanem hamar házasodnának, mint régen.

Érdemes viszont beszélgetni erről idősebbekkel. Nagymamám szerint nem volt jó az ő korában, szűzen házasodtak össze a férjével, és bizony egész életükben probléma volt a szex. Egyszerűen nem illettek össze, jóllehet szerették egymást. Leéltek egy életet így. Ilyen tapasztalatok után az ő tanácsa az volt számunkra, hogy ne legyünk ugyan prostik, de több férfival szexeljünk a házasság előtt. Én inkább neki hiszek, mert kögötte van egy élet tapasztalata.

2011. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy ismerkednének a buliban a fiúk, hogy "helló, kérsz egy kólát?", hanem "szia! hozzám jössz feleségül?".


Biztos, hogy több házasság, több rossz házasság, válás lenne, és a házasulandók életkora is is drasztikusan megcsappanna.

2011. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg több nemi erőszak lenne. Annyi, hogy a nők hamar felhagynának a "hóbortjukkal".
2011. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%
Sok értelme nem lenne,az a házasság ami csak a szexért jön létre már rég rossz...És neharagudj kérdező de aki a nászéjszakán nem tudja mire jó a pénisz,csak sajnálni tudom.
2011. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy sok nő sem akar házasodni? Egyre több.
2011. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
"Az összes nő nem szexelne" ... A kérdésed infantilis tartalmától eltekintve, te idegen nyelvként tanulod csak a magyart, ugye? - ugyanis ilyen magyar mondat nincs
2011. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Oké igazatok van! Hajrá szabadon szexelhetünk! 14:22 és ti is meggyőztetek, hogy ilyen jó világ mint most ebből a szempontból még nem volt!
2011. szept. 21. 14:30
 19/24 anonim ***** válasza:
Ne csúszass, a mostani széteső világ egy kis szeletéről kérdeztél, és arról is eszement baromságot, most hogy nem csak apácák válaszoltak csalódott vagy.
2011. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%
Én értem egyébként mi a baj, a pasik nem akarnak házasodni, hiszen azt gondolják, hogy a konkrét csaj csak dugni jó, vagy azt hogy féltik a szabadságukat. A nőknek nehéz, hogy nem tisztelik meg őket a házassággal, csak használják, és eldobják, ha megunták, a nőknek a biztos kell. Ha nem szexelnének a csajok, igen is rákényszerűlnének a pasik, hogy házasodjanak. Sokan itt a nők helyzetébe nem gondoltak bele. Amúgy nem házasodnék, nem adom a szabadságom, mert utána már házastársi kötelességem minden és rabszolga vagyok. De megértelek.
2011. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!