Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb a nőknek a házasság, és miért akarnak a férfiak szabadok maradni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
en nő vok, és nekem nem fontos a házasság, a baratom pedig házasságpárti, meg gyerekpárti ember. mindenféle van.
2009. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Mert általában a nők szeretik lekötni magukat,azt hiszik hogy ettől biztonságban vannak,kevésbé hagyják ott őket,pedig ez nem mindig van így..

A pasik meg pont élvezik azt hogy szabadok lehetnek,akkor váltanak nőt maikor csak akarnak :)

persze kivételek mindig vannak/

18/L

2009. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

én is nő vagyok, és számomra sem fontos a házasság, szeretem a függetlenséget!

ez a tézis egyébként szerintem már nem annyira aktuális, manapság már elég sok nő szeretne független maradni!

2009. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Utálom a gyerekeket, a házasságot, a családot. 24 éves fiú.
2009. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem manapság már nem fontosabb a nőknek a házasság. Vagyis épp olyan arányban vannak pasik is akiknek fontos. Én is azok a nők közé tartozom akik nem akarnak házasodni, se családot. Csak a baj van velük. Szabadnak lenni meg jó.

25/L

2009. dec. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kolosszus22 ***** válasza:
73%

Én sem vagyok házasság és családpárti,de nemrég jobban elgondolkodtam a dolgon, hogy bizony ez a nagy szabadság csak addig jó amíg fiatal az ember és tudja élvezni. Gondoljatok bele, ha megöregszetek a szüleitek és családtagjaitok kihalnak, nem lesz az embernek senkije, abban a helyzetben majd jó lenne ha az embernek van gyereke és a vérvonala fennmarad.

22/F

2009. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
73%

Egyet értek az előttem szólóval. Most poén meg igénylem is hogy akkora terem legyen amekkora csak lehet a barátnőm melett (nem a megcsalásra értem, sose tenném!!) de egy idő után jo lesz megállapodni...


21/F

2009. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Ez egyénfüggő...mint előttem is írták a nagyáltalánosságban elmondhatjuk hogy a nők le akarják kötni magukat a férfiak meg minnél több nőt akarnak meghódítani(mégha ez párapcsolat miatt nem is emgy de egy olyan kötöttség mint a házasság nem megengedhető egy ilyen magányos farkasnak...tehát elvi kérdés)...és hogy miért egyénfüggő?


Én és a párom lehet kicsit "régimódiak" vagyunk de mi hosszú távra tervezünk! Nekünk fontos a család és majd a gyerekek! Lehetne mondani hogy naívság ennyi idősen de ugye ki mint él úgy ítél! Mi már jegyben járunk pedig 17 illetve 18évesek vagyunk! Lehet meglepő de ez van és működik és működni is fog! Egymásnak az elsők voltunk sexben is! Nincs semmiféle szülői nyomás! Saját döntés volt...én nem akarok szabad maradni nekem a biztos jövő fontosabb olyannal akit szeretek(nem vonz az hogy minnél több nőt megdöntsek)! Nekünk ez így jó:)


Kérdezték tőlem nem akarok-e még élni...erre azt válaszotlam hogy akarok...vele!

Hozzáteszem mi nem vagyunk bulizós seggrészegreivós és így magukat hejdejólérzős emberek...valakinek ez jön be nekünk nem...alkohol nélkül is jólérezheti magát az ember mi amúgy se szeretünk inni:)

Tehát egyénfüggő mert nem vagyunk egyformák! Ki ilyen ki olyan tehát felesleges általánosítani!

Szerintem...:)

17/F

2009. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A statisztika azért ezt mutatja. A függetlenségpártiak inkább férfiak, a házasságpártiak inkább nők.

A 15 év felettiekre vonatkoztatott adat.

2009. dec. 8. 00:23
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Mert a nőknek az utódok biztonsága, életben maradása a fontos, míg a férfinak, hogy minél több felé szórja el a magjait.
2009. dec. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!