Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Benne vagy egy 1,5 eves kapcsolatba. Kiderul,hogy a parod megcsalt persze ugy,hogy lebukik. Bevall neked mindent(vagyis csak remelni tudod,hogy mindent bevallott) sajnalja amit tett es megigeri neked,hogy soha tobbet nem bant teged,mert te vagy az elete ertelme es nagyon szeret teged. Csak egy gond van,hogy te nem tudod tul tenni magad azon,hogy megcsalt...

Rolam van szo,mint azt gondolhatattok. Ez a megcsalas mar 3 lassan 4 honapja volt. Kezd halvanyulni bennem a dolog. De a mai napig eszembe jutnak azok a levelek amiket mas noknek irt. (konkretan a levelezesei alapjan bukott le)

Valaha ez teljesen elfog tunni? Vissza fog e egyaltalan jonni az a maximalis bizalom ami a kapcsolat elejen meg volt?

Nincsen valami olvasmany ami ezt firtatja? Vagy valami ami konnyebbe tenne nekem ezt az egeszet?

Elore is koszonom


2011. szept. 20. 22:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom írni, hogy én mit tennék. Amint kiderült kirúgtam volna. Megcsalásra nálam nincs bocsánat.

A bizalomnak meg lőttek.

2011. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, en is igy voltam az elozo kapcsolataimmal,hogy ha kiderult volna,hogy megcsaltak veget vetettem volna az egesznek. De ez mas...En ugy erzem,hogy benne talaltam meg azt a bizonyos nagy O-t.Eletemben nem szerettem senkit ugy,mint ot.
2011. szept. 20. 22:43
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Tudod fogadd el azt, hogy vannak az emberek kozott is tipusok, tehat ez fuggetlen attol, hogy ffi vagy no az illeto,

tehat vannak huseges, es hutlenek, ez mindig volt, es lesz is.

Te lattad azokat a leveleket, es neked kell tudni azt, hogy miert csapott be?

Ez a szamarol lehet egy fiatalkori botlas, hiszen meg nem vagytok hazasok, felelotlen volt, de neked kell erezni azt, hogy valoban megvaltozott, komolyodott, vagy pedig a jovoben is szamithatsz hasonlora.

2011. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtani lehet a megcsalást, de elfelejteni nem. Tapasztalat... A bizalom soha nem lesz a régi.
2011. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Elottem elegge nagy ,,nocsabasz`` volt. De en azt hittem,hogy mellettem megvaltozott. Ugyanis ezt az egesz kapcsolatot eleinte o ertoltete,marmint neki az elejetol kezdve nagyon bejottem es kezdett megszeretni nalam ezek csak kesobb alakultak ki. Ezert is alltam ugy mond ertetlenul a helyzet elott.

Erzem,hogy valtozott de igy,hogy a bizalom nagyon eltunt igy sokkal nehezebb barmit is remelnem...

Inkabb azon vagyok,hogy teljesen eltunjon belolem ez az egesz remalom. De van,hogy csak a semmibe bamulok es elottem vannak az emailek,skype-os beszelgetesek..stb

es borzaszto erzes...

2011. szept. 20. 22:53
 6/26 anonim ***** válasza:

egy kapcsolatért mindig küzdeni kell, azt viszont ne feledd hogy mindketten hibáztatok, mert bár nő vagyok, de nálam a leveleim elolvasása, lehet, nagyobb bizalmi megrendülést jelentene, mint egy megcsalás...

te tudod hogy a szereteted iránta nagyobb-e mint a kétkedés. és hogy elég lesz-e arra hogy újra bízz benne, mert azért bizalom nélkül nem sokat ér a kapcsolat. ha pedig úgy döntesz nem bírsz ezek után vele lenni, az is maximálisan érthető. csak akkor edig abban légy biztos hogy nem akarod, hogy ne bánkódj, és ne legyél depresziós utána.

persze az is megoldás lehet, ha szünetet tartotok, és meglátod ki tudja e várni azt az időszakot újjabb csajozós akció nélkül.

2011. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

jaj ez a nagy ő duma... igen én is voltam vele így

ő életem szerelme, a nagy ő, ha belehalok meghalok én is

1 hónap keserves nem evés, folytonos ivás, vérvörös szemekkel nyáladzva örjöngve remegés után abbahagytam

szép lassan elfelejti mindenki azt a bizonyos nagy őt....


sajnálom, hogy ez történt veled, és azt is sajnálom amit gondolok, mert véleményem szerint folyton elötted lesz ez a dolog, soha de soha többé nem fogsz tudni úgy megbízni benne ahogyan azt kellene... egy kapcsolat alapja pedig a bizalom...

2011. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

"De a mai napig eszembe jutnak azok a levelek amiket mas noknek irt. (konkretan a levelezesei alapjan bukott le)"


Én elég elnéző vagyok, de ezt nem tűrném.

Leveleket írt más NŐKNEK! és még csak nem is eléd állt és bevallotta, hanem lebukott és mentette a menthetőt. Gerinctelen módszer. Ne haragudj, de szerintem nem bánt ő meg semmit, maximum csak azt, hogy nem törölte időben a leveleket.

Halványulni valószínűleg fog az érzés de (magamból kiindulva) teljesen elmúlni soha nem fog. A bizalom egy része is visszatérhet, de nem hiszem, hogy teljes lenne.

Sajnálom.

2011. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Nickiii ***** válasza:

Hát figyelj, beszélgess vele, kérdezd meg tőle, hogy miért csinálta, mit csinálsz rosszul a kapcsolatotokban ami erre sarkalta, hogy melletted még egy nőre szüksége van. Ha nem tud rá válaszolni, akkor csak szimplán típusilag ilyen. Vannak ilyen pasik akik akármennyire is akarnak képtelenek megmaradni egy csaj mellett.


Ilyenkor,akármennyire is szereted, véget kell vetni a kapcsolatnak.


Viszont ha tud jó indokot mondani rá, hogy miért tette, akkor mérlegelni kell a hibáidat amit elkövettél, és meg kell próbálni kijavítani, esetleg kompromisszumot kötni, hogy kijavítod ezt a hibádat, ha ő többet nem keres más nőt, még melléd.


Arra vigyázz, hogy ne próbáld teljesen elzárni a "női" nemtől, mert attól a pasik egyszerűen herótot kapnak.

2011. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
"Elottem elegge nagy ,,nocsabasz`` volt. De en azt hittem,hogy mellettem megvaltozott." Itt van a kutya elásva. Boldogtalan akarsz lenni? Ráadásul gondolom előbb lebukott, utána "bevallotta". Nekem nem tűnik egy gerinces embernek. És úgy van, ahogy előttem írták: sosem fogod elfelejteni. Más az értékrendetek, az érzelemvilágotok. Jobban járnál, ha véget vetnél ennek a kapcsolatnak, még ha valami csoda folytán innentől hűséges lenne, a kétely megmérgezné a kapcsolatotokat. Vagy a másik forgatókönyv, most meghúzza magát, te előhozod a témát néha, a végén még ő szakít, mert "nem akar állandóan veszekedni".
2011. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!