Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Benne vagy egy 1,5 eves kapcsolatba. Kiderul,hogy a parod megcsalt persze ugy,hogy lebukik. Bevall neked mindent(vagyis csak remelni tudod,hogy mindent bevallott) sajnalja amit tett es megigeri neked,hogy soha tobbet nem bant teged,mert te vagy az elete ertelme es nagyon szeret teged. Csak egy gond van,hogy te nem tudod tul tenni magad azon,hogy megcsalt...

Rolam van szo,mint azt gondolhatattok. Ez a megcsalas mar 3 lassan 4 honapja volt. Kezd halvanyulni bennem a dolog. De a mai napig eszembe jutnak azok a levelek amiket mas noknek irt. (konkretan a levelezesei alapjan bukott le)

Valaha ez teljesen elfog tunni? Vissza fog e egyaltalan jonni az a maximalis bizalom ami a kapcsolat elejen meg volt?

Nincsen valami olvasmany ami ezt firtatja? Vagy valami ami konnyebbe tenne nekem ezt az egeszet?

Elore is koszonom


2011. szept. 20. 22:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem felesleges volt feltenned ezt a kérdést, mert te tudod, hogy nem fogsz ebből a kapcsolatból kilépni!

Viszont megértem, hogy miért írtál ide. Valakivel meg akartad osztani a gondolataidat!

Azt azért nem értem, hogy néhány nő miért hagyja magát hülyének nézni? Én a férjemet 19éve ismerem, 17éve a férjem. Viszont, ha bebizonyosodna, hogy megcsal, akkor nem lenne bocsánat. Nem nézném azt, hogy van két szép közös gyermekünk, mert úgy gondolnám, hogy önző ember, aki onnantól fogva nem érdemli meg a családot! Számomra megszűnne létezni és max. csak a cipőmet engedném neki letörölni, nem hogy próbálni hinni neki, és bedőlni az ámításainak!

37/N

2011. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülye vagy kérdező!


Címeres ökör!


Egy ribancpasira gondoltad azt h megfog változni?


Nem tudtad h kutyából nem lesz szalonna?

2011. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én nem bízom meg teljesen a lebukás okozta bűntudatban.
2011. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
1,5 eves kapcsolat az meg mindig a langolos korszak, de egy ido utan kieg. Ha addigra osszecsiszolodtatok es meg mindig jol elvagytok akkor egyutt maradtok. A tuske mindig ott lesz es akkor par ev mulva banod majd az eveket amiket ra vesztegettel. Valamiert megcsalt valoszinuleg az a fajta aki a kapcsolat eleji zsongasert van oda. Most egy kicsit bepanikolt h elveszit es talan komolyan is gondolja amit mondott de ki tudja mit hoz a jovo. Szerintem massal boldogabb lennel csak meg kene talalni.
2011. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Abból a bizonyos nagy Ő-ből több is van ám. Ha megcsalt, akkor nem ő az. („más nőknek írt” – többnek is??? kirúgni azonnal!)


„Elottem elegge nagy ,,nocsabasz`` volt. De en azt hittem,hogy mellettem megvaltozott.”


Jaaaj basszus, még mindig van, aki bedől ennek? :( Kutya meg szalonna, tudod... Azért hajkurászott pont téged, mert nem az öt perc alatt megkapható kategóriába tartozol. Kihívás voltál neki. Most már, hogy te megvagy, új kihívás kell. Ez a típus nem változik.

2011. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem igaza van egyik kommentelonek, aki azt irja, hogy ha tanult az esetbol a pasi es megkomolyodott, akkor talan van esely, en tapasztalatbol irom atmentem hasonlon, elore nagyon rossz volt egy vilag omlott ossze bennem, de ugy erzem hogy kellett nekem ez hogy rajojjek hogy a legrendesebb pasiban sem lehet 100% osan megbizni mert mindenki tevedhet, -1x- es ha megbanja, tobbet nem teszi vissya tud alakulni a bizalom, nalam legalabbis igy tortent, visszalakult de csak 95% ra, es anal tobb mar nem is lessz, es senki irant ugy erzem, remelem te is jobban leszel hamarosan.
2011. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!