Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehet a "meleg" szülők...

Milyen lehet a "meleg" szülők gyerekeinek?

Figyelt kérdés

Annyira sztárolják a meleg párokat akik örökbefogadtak vagy béranyát kértek fel hogy lehessen gyerekük.

De még egy gyereket se kérdeztek meg hogy boldogak-e így, vagy végeztek kutatást hogy vannak-e közöttük lelkileg sérültek.

Vagy az a generáció még nem nőtt fel?

Nincs nekem bajom a melegekkel , ne értsétek félre, de ez igazán elgondolkoztatott.


2011. szept. 21. 21:38
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Nem kéne lepontozni a másikat, itt minden vélemény egyformán hasznos. Nem itt kéne szórakozni.


Ráadásul ha megnézitek ezek a párok velük azonos nemű gyereket választ. Sajnáltam az egyik sztárpár kislányát ahol az "egyik" apuka a kezébe se veszi a lányát, a fiát viszont igen.

Biztosan sérülnek ezek a gyerekek, nem tudom miért engedik egyáltalán. :S

2011. szept. 21. 22:02
 12/27 anonim ***** válasza:
70%

A sörözés és focizás egy dolog.

A minta a lényeg. Az elvált szülők gyerekeinek attól még apja és anyja is van. Vagy ha lelép az egyik akkor általában előbb utóbb lesz mostohája.

Bár az elvált szülők gyerekein is látszik általában, hogy elváltak szülők gyereke,kivéve, ha a szülők kulturáltan válnak.

2011. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, elmondod, ki ez a sztárpár, akiről beszélsz?
2011. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%

ma 21:53 vagyok

Az elvált szülő gyereke normál esetben találkozik mindkét szülőjével, sőt sokszor belép egy másik férfi/nő az életében, akire ugyanúgy felnézhet.

Persze a focizás, sörözés, dumcsizás(amiket kiemeltem) az csak egy apróságoknak tűnnek, de ezek az életünk meghatározó részei. Ezekből az apróságokból épül fel a gyerekkorunk, amire később az életünket alapozzuk.

2011. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
Tehát nem írtátok be a google-ba a keresőszavakat, mert továbbra is a saját véleményeteket mondjátok, mikor ott vannak a bizonyítékok, felmérések feketén-fehéren.
2011. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
69%

Most másoljak ide egy felmérést?

A kérdező gondolom megnézte maga is. Ennek ellenére kíváncsi a véleményünkre, ő maga írta.

2011. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező írta: "De még egy gyereket se kérdeztek meg hogy boldogak-e így, vagy végeztek kutatást hogy vannak-e közöttük lelkileg sérültek."
2011. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
46%

Igen és látta, amit írtál. Akkor? Megkapta a hivatalos felmérést, amit írtál és feltett egy kérdést, hogy milyen lehet. A véleményünket pedig elmondtuk.


Létezhet 100 féle felmérés is, aki helytelennek tartja, az sosem fogja helyeselni, mert ez erkölcsi és elvi kérdés. Emberi beállítottságtól függ. Nem igen van olyan ember, akit képes egyik vagy másik tábor meggyőzni.

2011. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
79%

Igen, csak sokan a saját véleményüket tényként állítják be. Én tudom, hogy nem lehet egy szűk látókört könnyen kinyitni, de a tény tény marad.

Senkit nem nézek le a véleménye miatt, csak ha pszeudotudományos dumát nyom le mások torkán.

2011. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy tényként állítja be.

Azért annyira sok melegek által örökbefogadott nincs, mint heteroszexuális szülők által örökbefogadott gyerek, tehát az,hogy valami jelenleg rendben, nem jelenti, hogy mindig oké lesz.

Remélem érted mit magyarázok, szóval szó sincs róla, hogy nem igaz amit írtál vagy bármi ilyesmi, de én várnék még 100 évet és utána vonnék le következtetést.

2011. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!