Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy...

Szerintetek gáz, ha egy férfinek 43 évesen lesz gyereke?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 18:45
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez igaz, én speciel 9 éves koromban láttam utoljára az apámat, akkor lelépett egy nővel, csinált oda is két gyereket, engem pedig egyszer sem vitt el, vagy látogatott meg. Éljen az én (még mindig) fiatal apám..
2011. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy gáz! :)) Teljesen normális kornak számít. Az én férjem 41 volt, mikor apa lett, a legjobb barátnőmé 44, és ők még testvért is terveznek :)


Egyik kollégám 48 és 58 éves korában lett apa. Na az 58 már kicsit gáz...

2011. szept. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
56%
43 év még oké mindkét nemnél. Szerintem egy pasi annyi idősen vállalhat még gyereket, amennyi idősen nőként is megtehetné, mert nem véletlenül alakult ki az evolúció során, hogy a nők mennyi ideig élnek még a menopauza után: ameddig fel tudják nevelni az utolsó gyerekeiket is. Ma meg már nem csak a nők dolga a gyereknevelés, hanem mindkét szülőé, így nagyjából ha ebben a korban vállalnak gyereket, akkor még fel tudják nevelni.
2011. szept. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
80%
21 vagyok,18 voltam mikor kisebb öcsém született,apukám akkor volt 43,ez a kor sok szempontból nem annyira szerencsés,pl kevesebb a türelme az embernek fegyelmezni,nálunk ugye mi már másik öcsémmel felnőttek vagyunk,velünk lehet sörözni,beszélgetni stb,látom apán hogy bár nagyon szereti öcsém és fordítva,nagyon lefárasztja,néha sok neki hogy a 4 éves öcsém folyton rajta lógna,nem is nagyon fegyelmezi,mert unja a hisztiket
2011. szept. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
64%
Ha nyernék a lottón,akkor még 80 évesen is gyártanám a kölyköket,nemhogy 43 évesen.
2011. szept. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 19.46,


természetesen a gyerekre is tartozik.

Te választottad az időpontot, a szüleidet.

Tőlük kell/ett/ tanulnod és nekik tőled kell/ett/.

Kéretik nem reklamálni!

Mert ugye ahhoz, hogy megszülessen egy gyermek,

kell valami isteni csoda.

És attól, hogy egy házaspár eltervezi,

x évesek lesznek, amikor gyereket akarnak,

egyáltalán nem biztos, hogy az úgy is lesz.

2011. szept. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
76%

Nekem anyu 43 volt, apukám pedig 47 éves, amikor születtem, első és egyetlen gyerekként. A szeretet nem ezen múlik.


(előttem valaki azt mondta, hogy 40 éves volt az apukája, és tök gáz.... Neked akkor is az lenne, ha 15-tel fiatalabb lenne. Az alapvető személyiségvonások nem változnak)

2011. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
44%
Ma azért jól jön az embernek a tudat, hogy ha gondja van, lesz kihez fordulni. Én 30-on felül vagyok, és igenis örülök, hogy van nagypapája a gyerekeknek, és ha netán munkanélküli lennék, lenne kihez forduljak, még mindig segítene. Tud segíteni tanácsokkal, unokákra vigyázással, és a tudattal, hogy van család, ő is ott van nekem. Nagyon nem örülnék, ha most már nem élne, vagy 80-on felül lenne! Ha nincs akadálya, a gyerek 40 alatt szülessen!
2011. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

08:12-es, milyen igazad van! :)


Én 3 .gyerekként születtem, apám 45 volt, anyám 38. Én semmilyen hátrányt soha nem éreztem ebből! Büszke voltam és vagyok a mai napig a szüleimre, akik erősek, vigyáznak az egészségükre, jókedvűek, és együtt vannak a mai napig. Sőt, nyáron az összes unoka náluk volt! :)


Apám most 75 éves. És elviszi az unokákat biciklizni, horgászni. Imádják anyámékat a gyerekeink. És ez nem a koron múlik.

2011. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%
Hát... Ha a feleséged megtudja...
2011. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!