Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza adjam neki a pénzt?

Vissza adjam neki a pénzt?

Figyelt kérdés

Elvállaltam hogy hétvégén vigyázok tesóm gyerekére egy kis pénzért. Ő olyan bébiszitterhez akarta vinni aki 1000Ftot kér óránként. Mivel pestre megy,és reggel korán megy és csak este jön haza ez elég huzos összeg lenne,én jóval kevesebbet kérek tőle. Azt se úgy kértem,hanem mondtam neki h ad amennyit gondol. Azt mondta majd akkor ad 5000 Ft-ot.

Tegnap délután bejön a szobámba magyaráz vmi pénzről meg hogy még ad,én azt hittem a szombati napról beszél,de kiderült h aznap. Nem akartam vigyázni a gyerekekre mert éjszakás vagyok,és délelött nem tudtam aludni nagyon keveset aludtam,korán keltem,du mikor bejött akkor aludtam el kb fél órája. Mire észbe kaptam már el is tünt otthonról. Én mondtam a gyerekeknek hogy játszanak a szobába és becsuktam az ajtajukat,én meg visszamentem a szobá,ba és lefeküdtem. El is aludtam,de az ajtóm nyitva hagytam,hogy ha sírnak vagy vmi halljam. A gyerekek is el tévéztek meg el is aludtak. 2 és 5 éves gyerekekről van szó egyébként.

Erre tesóm ma beszólt h a nagyobbik gyerek beköpött hogy nem játszottam velük,és azt mondta h nem engedtem ki őket a szobából,holott ez nem is igaz. Becsuktam a szoba ajtójukat az igaz,de csak azért hogy a pici ne garázdálkodjon a konyhába,meg mondtam a nagyobbiknak hogy kiáltson ha kell vmi. A tesóm meg csak mondta a magáét hogy ennyi pénzért már játszhattam volna velük,vagy vmi és mekkora bunkó vagyok hogy eltettem a 3000Ft-ot amit ő adott-én nem kértem.

Mondtam tesómnak hogy én nem kértem hogy adjon pénzt,meg h akkor miért nem vitte magával a gyerekeket oda ahova ment? Én mondtam h keveset aludtam délelött,és nagyon jól tudja h éjszaka meg megyek dolgozni ugyh aludnom kell. De idegesít h azóta is ilyen flegmán néz rám,meg kaffog velem. Gondolkozom hogy vissza adjam-e a pénzét. Bár jól jönne mert nincs 5 ft-se. Mit tanácsoltok,mit tegyek?


2011. szept. 23. 17:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Most még nincs vész, mert jó idő van. Majd a fűtési szezonba jelennek meg azok a cikkek a bennégett gyerekekről. Te meg semmit sem tettél a pénzért, mert végigaludtad a babysitterkedést.

Jut eszembe: tik mind a ketten éjszakások vagytok a cérnagyárban, csak felváltva?

2011. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Kondor Judit ***** válasza:
21.06-os válaszolónak:végre van aki egyet ért velem.
2011. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!