Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy anyum mindig nézegeti a facebookomat? 16L

Figyelt kérdés
Van neki is facebookja, és szinte minden nap megnézi, milyen zenét, kiírást, kommentet írtam ki, ki mit lájkolt, stb. De nem csak az enyémet böngészi folyamatosan, hanem a barátnőim, haverjaim, pasim adatlapját is, és mindenhez van hozzáfűznivalója (szerencsére ezt csak elmondja, nem irogat sehova semmit). Nem azért "nyávogok" itt erről, hogy olyanokat raknék ki..Csak elég idegesítő számomra hogy folyamatosan ellenőrizget (nem tettem régebben sem semmi olyat, ami miatt ezt kéne, és sokmindent elmondok neki, bár van amit csak később..)
2011. szept. 24. 13:12
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
62%
13:25 vagyok megint. Engem nem ellenőrizgetnek, szüleim nincsenek is fent ilyen oldalakon, de egyik volt osztálytársamnak (15 éves) a mai napig ellenőrzik a mobilját, meg az anyja beül a gép elé és beleolvas a facebookjába meg írogat a haverjainak msn-en.
2011. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Be tudod állítani, hogy ne lássa az üzenőfaladat.
2011. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobbik fiam (18)haverjai közül több fenn van az ismerőseim közt, így mindenképpen látom a frissen feltöltött képeket, kommenteket. Nemigen szoktam kommentelni, max. ha valami nagyon jó bulikép van fenn, azt lájkolom. Viszont a kisebbik fiam (11) facebook-jába be is szoktam lépni, és ezt nem titkolom. Eleve én csináltam neki a profilt, ráadásul szóltak a szülőin, hogy néha azért nézzünk rá, mert tavaly volt egy kisebb botrány, a lányok szanaszéjjel szekálták az egyik kislányt. Tudja a fiam is, hogy néha belenézek, és azt hiszem, hogy ebben a korban ez még szükséges is, nehogy valami hülyeséget csináljanak vagy valami pedofil állat behálózza.
2011. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

most kövezzetek már meg de én meg örülnék neki ha engem is ellenőrizgetne ...


a szüleimmel már egész nap semmit nem beszélünk a szia,mikor jössz?-ön kívül


és nagyívből leszarják az életemet


a hónaljamon is van egy kiálló anyajegy amibe párszor bele is kaptam amikor borotváltam a hónaljamat,és amikor mondtam nekik hogy menjünk el bőrgyógyászhoz mert félek hogy elrákosodik,annyit mondtak hogy menjek a p.csába azt szvsz


13l

2011. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

én 17 vagyok, anyámnak nincs fb-je, igy néha-néha benéz az enyémbe, nem lájkol, kommentel, nem nézi az üzeneteim, csak pl. egy munkatársa adatlapját, rokonokat, meg ugy végignézi az üzenőfalat, aztán ennyi, meg egszer megnéze a fényképeim, végülis semmi titkos, de volt olyan partykép amin cigi volt a kezembe, azért csak annyit mondott hogy ilyeneket nem kellene fb-re feltenni, aztán ennyi...

sajátot akart de lebeszéltem róla, mert kb. hetente ha belépne

2011. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
11%
tiltsd le
2011. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Megál az eszem. Ilyen mikor sok éretlen csitri használ valamit amirôl azt sem tudja hogy mi.

Hát pont ez a lémnyege a közöségi oldalaknak, ezért létezik, ezért népszerû.

2011. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Tiltsd le.

Engem sosem lestek sehol.

2011. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha kirakod facebookra, megosztod az egész világgal, és hát anyáddal is.

Ha nem akarod hogy lássa, akkor ne rakd ki, ne facebookozz.. Egyébként nem érvényes már az a szabály h csak 18 év felettiek regisztrálhatnak?

2011. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

utolsó: nem,mostmár csak 13 évet kell betölteni hogy regisztrálhassunk


bár ezt mások is nagyívből leszarják,múltkor a 9 éves kisfiú írt rám chaten hogy szia édesem ....


13l

2011. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!