Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy anyum mindig nézegeti a facebookomat? 16L

Figyelt kérdés
Van neki is facebookja, és szinte minden nap megnézi, milyen zenét, kiírást, kommentet írtam ki, ki mit lájkolt, stb. De nem csak az enyémet böngészi folyamatosan, hanem a barátnőim, haverjaim, pasim adatlapját is, és mindenhez van hozzáfűznivalója (szerencsére ezt csak elmondja, nem irogat sehova semmit). Nem azért "nyávogok" itt erről, hogy olyanokat raknék ki..Csak elég idegesítő számomra hogy folyamatosan ellenőrizget (nem tettem régebben sem semmi olyat, ami miatt ezt kéne, és sokmindent elmondok neki, bár van amit csak később..)
2011. szept. 24. 13:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem is nézi,sőt hozzá is ír a képeimhez stb.
2011. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nézd, én megértem, hogy zavar. De végül is valamennyire érthető, hogy aggódik.


Mondok neked extrémebbet. Én 27/N vagyok, és az én anyám is folyton nézeget. Azaz nézegetett, amíg nem titkosítottam mindent. Csinált magának egy kamu profilt, tehát nem a saját nevén fut, nem vállalja magát, csak nézelődni jár fel. Ő is folyton az én ismerőseimet nézte, meg engem, amíg tudott. De ő kritizált egyfolytában. Hogy milyen béna képeket teszek fel. Hogy miért nem írtam bele az adatlapomba, hogy "hobbim a zongorázás". És hogy mért nem teszek ki nyaralós képeket, mikor olyan sok helyen voltunk a családdal (10 éve nem járok velük nyaralni :D).


Állandóan ezzel csesztetett, úgyhogy letitkosítottam mindent, azóta nem lát. Bejelölni még nem jelölt be, de úgysem igazolnám vissza. :D


Igazából csak azt akartam ezzel elmondani, hogy tényleg vannak ilyen anyák, akik egyszerűen minden apróságról tudni akarnak. És esetemben azért már tényleg nem mondható, hogy jajj, aggódik értem, mert mégiscsak 27 vagyok.


De ha tényleg nagyon zavar, akkor blokkold. :)

2012. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!