Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám? Mit...

Miért ilyen az anyukám? Mit tehetek? 14L

Figyelt kérdés

Anyukám mindig megszokta nézni a telefonomat, pontosabban az üzeneteimet. És nemrég tettem jelszót is, hogy ne tudja megnézni, de aztmondja hogy azonnal mondjam el a jelszót neki, mert ha nem, elveszi a telefonom és soha nem fogja visszaadni, vagy ilyenkor megszorítja erősen a kezem, vagy kiabálni kezd. Többször mondtam neki, hogy nem fiúval írok, sem más dolog, csak a barátnőmmel beszéljük meg a fiú ügyeit, és van pár SMS-em amit azért nem törlök ki, mert nagyon szép(szerelemről,meg ilyensmikről szól, amit nem szeretném hogy meglásson) vagy azért mert még szükségem van arra az üzenetre. Másképp kitörölék minden üzit, éshagynám hogy nézegesse...

De nem tudom mit csináljak:(

Szerintetek?

Nemsokára 15leszek.


2011. szept. 25. 16:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem tettem semmi rosszat, olyan kis visszahúzódó, csendes lány vagyok, megpróbálom mindig megtenni amit mond, persze sokszor hibázom, és ilyenkor is olyan 'furán'viselkedik, ha valamit nem t0kşletesen csinţlok meg, azonnal elkezd kiabálni,és olyanokat mond h hülye vagyok, meg falábu, idétlen, lusta dög. Ezeket már megszoktam, nem is idegesítem rajta magam, de ez a tlefonos dolog már kihozta belőlem azt, hogy sírjak, és muszáj tanácsot kérnem!
2011. szept. 27. 20:02
 12/12 anonim ***** válasza:

utolsó kommentelő vagyok.

Én ma hoztam egy 5alát és az volt a baja,hogy nem 5ös. Ezek a maximalista szülők akik "értelmes életre" akarnak bennünket nevelni. Lehet,hogy örülnünk kéne neki :D (én nem tudok mondjuk....)

2011. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!