Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon illetlen viselkedés lenne?

Nagyon illetlen viselkedés lenne?

Figyelt kérdés
Felesgem anyukájáról van szó. (szándékosan nem nevezem anyósnak,mert gyűlölőm az öreglányt) Rengetegszer tört borsot az orrom alá és hazudozis össze-víssza kötözködik velem,egyszóval a sátán kutyája hozzá képest egy szelíd pincsikuty. Na most ez a banyi igen idős már és beteges 73 éves. És most jön ami miatt ide írtam. Megfogadtam,hogy ha meghal ez a vén szatyor,akkor nem megyek el a temetésére,mert annyira gyűlölöm,hogy még arra sem méltó,hogy megtiszteljem őt a jelenlétemmel,na meg arra sem lennék kíváncsi,hogy hova temetnék. Ezt a páromnak is mondtam és még ha rosszul is esett neki,de megérti a hozzáállásomat.
2011. szept. 26. 00:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

Mondd meg neki, hogy "Mama, én se megyek el a maga temetésére, mert maga se jön el az enyémre" :)


Viccet félretéve.... a tiszteletet megadhatod neki akkor nyugodtan.. ő már úgysem fogja ezt "kommentálni" neked.

2011. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom a temetésbe nem halsz bele, ő úgysem tudja h elmentél-e tehát neki mindegy, így a távolmaradásod pont a célját veszíti el, viszont lehet h a feleségednek kell majd egy erős váll. NA meg ha meghal akkor már minden amit tett lényegtelenné válik, nem?
2011. szept. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
a temetes nem a halottrol szol, hanem a csaladjarol. nem a nyanya miatt mennel oda, hanem hogy a felesegedett tamogasd te seggarcu
2011. szept. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
Ezt csak most látod így.Majd ha meghal rá fogsz jönni hogy semmi sem múlik azon az egy órán, és ott leszel a temetésen már csak a feleséged miatt, ha másért nem is.Egyébként az anyóst nem tiszteled meg a jelenléteddel, mert nem fog érezni semmit (halott).A távolmaradással nem állsz bosszút rajta.Hárpiák mindig is voltak, és mindig is lesznek.
2011. szept. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
57%
Inkább menj el mert később már báni fogod a szívednek ez vissza fog ütni és azt a pár órát csak kibírod!! :)
2011. szept. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet mindenkit szeretni, az biztos. De a feleségednek valamikor azt ígérted, hogy "jóban, rosszban". Ha a gyász órájában nem akarsz mellette állni, akkor mégis mikor?
2011. szept. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

Menj el mindenképp,legalább a feleséged kedvéért.Legalább azt a nőt tiszteld a "kedves" mamában aki megszülte és felnevelte azt a nőt,akit te elvettél.Aztán ha vége van,hazamész és iszol egy jót:)

De persze úgy,hogy a feleséged ne bántsd meg vele.Mégis csak az édesanyjáról van szó.

2011. szept. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
44%

Hány éves vagy? 4? max 10!

Jól mondta valaki előttem, hogy a feleségednek ígérted, hogy jóban rosszban, egészségben, betegségben....stb vele maradsz, ne szegd meg! Ez erre is ugyanúgy vonatkozik. Ha fordítva lenne és Ő nem kedvelné a te szüleidet vagy felmenőid közül, rokonaid közül valakit és nem menne el, a temetésére hogy esne?

23/N

2011. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
Menj csak el. Ne a házisárkány miatt, a feleséged kedvéért. Nem ér az anyós annyit, hogy egy tüskét bökj a szeretett nőbe.
2011. szept. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
39%
csak a feleségedet hozod kellemetlen, sőt kínos helyzetbe, ha nem mész el...
2011. szept. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!