Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeillenénk? Vagy csak...

Összeillenénk? Vagy csak bebeszélem?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam fiút akivel suliba egy helyre jártunk 2 évvel volt nálam idősebb. Akkoriban nem foglalkoztam vele de mikor most megpillantottam mintha elvarázsolt volna. Megkerestem facebookon és azt vettem észre hogy olyan zenéket posztol amiket én is szeretek, olyan vicces dolgokat ír ki amiken én is nevetek, ugyanazt szereti amit én. Összeillenénk? :D


Intelligens is, helyes is teljesen oda lettem érte :D


2011. szept. 26. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem próbàlod meg, akkor nem tudod meg a vàlaszt.
2011. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, írj rá facen, hogy mit szólna egy netranhihoz. KLetöltenétek ugyanazt a filmet és egy időben néznétek a gép előtt. Aztán innátok egy virtuális sört és skypeon megdumálnátok, melyik tancinénit utáljátok a legjobban. Ezt a beszélgetést aztán feltennétek youtubera, aztán lájkolnátok a facen...


Na, kb. ilyen vagy.

2011. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ennyiből nehéz megmondani hogy összeillenétek e. nekem volt egy barátom akivel ugyanazért az együttesért "rajongtunk" vicces is volt,rendes is, aztán pár hónap után kiderült hogy nem illünk össze.szakítottunk is.

egy próbát megér aztán úgyis kiderül.

2011. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az összeillés nem feltétlenül a közös zenén, a közös vicceken múlik... Először megkéne ismerned, hogy eldönthesd, összeilletek-e.

Ha közösek a célok, ha hasonló képpen gondolkodtok a jövőről, ha ő is azt akarja amit te (pl hosszútávú kapcsolat, vagy csak kavarások...)... Ezek inkább fontos dolgok...

2011. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!