Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem vágyik a...

Normális, hogy nem vágyik a gyerekre? A körülmények meghozzák a "kedvet"?

Figyelt kérdés
Direkt nem úgy fogalmaztam meg, hogy akar-e, mert még egyelőre erre nincs lehetőség. Tanulunk, nincs pénz, stb... De ő nem is vágyik arra, hogy legyen egy kisbabánk, ami nekem nagyon fura, mert kiskorom óta nagyon vágyom rá (gondolom, mert lány vagyok, ez ilyen ösztönszerű dolog) Nagyon elszomorított, mert kerekperec megmondta, hogy ha becsúszik nyilván elfogadja, de nagyon nem szeretné, hogy ez így történjen. Azt mondta, hogyha majd megteremtjük a lehetőségeket, biztos fog akarni. Szerintem ez nem a körülményektől függ. 20 lány, 24 fiú.
2011. szept. 27. 14:44
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
*baj-e, hogy nem akar:)
2011. szept. 27. 15:11
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Mondd már meg nekem, miért gond, ha valaki nem akar gyereket !?

2011. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm aki 24 évesen,szintén kerek-perec kijelentette,neki nem kell gyerek.Ha a barátnője terhes lenne,vinné abortuszra.

Ma már 36 éves és mai napig tartja ezt az állítását,hogy nem kell neki gyerek,elvett egy gyerekes nőt.Mostanában bevallotta,hogy neki azért nem kell gyerek,mert ő maga még az akar maradni és nagyon jó,hogy a felesége őt is gyerekeként kezeli. Hmm..van ilyen is.

2011. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%

Normális. Miért ne lenne az? Csak meg kéne tanulni elvonatkoztatni magadtól (mert folyton azt ismételgeted, hogy bezzeg te vágysz, mintha ez akkora érv lenne). Mert mi van akkor ha te...? Semmi, attól még mások akarhatnak teljesen mást, és ugyanúgy normálisak. Mostmár mindenki eldöntheti, akar-e gyereket, tehát teljesen normális, hogy valaki nem akar. Régen sem akart mindenki, csak muszáj volt. Én lány vagyok, és én sem vágyok gyerekre, akkor sem, ha lenne rá lehetőségem. Nem hinném, hogy ettől függ a normálisságom. Sorozatgyilkosnak is lehet családja, akkor ő most normális mert van gyereke?

Még bármikor megváltozhat, de az is lehet, hogy nem.

2011. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vágyom gyerekre, nem is akarok egyelőre...biztos később majd változik még ez. Nem mindenki szülő-típus...


28/N

2011. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
57%
nem mindenki vágyik rá, főleg ha ffi. én nő létemre sosem vágytam rá, most mégis van kettő, imádom őket (3 éves lesz a nagy és 3 hetes a kicsi), de főleg mostanában én börtönnek élem meg. persze ugyanúgy foglakozom velük, de tényleg, sosem volt az bennem, hoyg jajjjj kisbaba jajjajajj. a férjem erőltette. az hogy te vágysz rá, az úgymond egyéni szoc probléma, miközben a barátod meg nem. neki ugyanúgy joga van a vágyihoz, nevezetesen itt a gyerekmenttes élethez adott esetben, mint neked a sajátjaidhoz. mindenesetre ezt tisztázzátok fixen, mert ebből majd később nagy bajok lehetnek.
2011. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek, hogy nem is fog rá vágyni, mert olyat még nem hallottam, hogy a pénz előhozta volna az apai ösztönöket...
2011. szept. 27. 15:16
 18/26 anonim ***** válasza:
Hmmm...24 voltam,mikor a fiam született. De jó lenne már még egy bébi :-) (29 éves férfi)
2011. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem, ha nem vágyik rá,akkor akkor se fog akarni, ha már mindent megteremtettetek hozzá.Vannak emberek, akik nem szeretnének gyereket.Rokanaim 12 éve vannak együtt, a lány mindig is akart babát, de a fiú nem...a lány felett meg lassan elszáll majd az idő, mert ez nem fog változni.Mindig lesz majd új kifogás, hogy miért ne. Normális, hogy enm vágyik a gyerekre,vannak ilyen emberek és sajnos egyre több.
2011. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Azt mondta, hogyha majd megteremtjük a lehetőségeket, biztos fog akarni."


Ezt tőle, a saját szájából hallottad,nem? De szerinted mi,akik nem is ismerjük őt,sokkal biztosabb választ tudunk neked adni arra,hogy mit fog akarni 5-10 év múlva? Nem vagyunk egyformák,így azt,hogy veleted mi lesz,senki nem tudhatja.Gondolom szeretnél valami bizonyosságot,hogy nem fecséreled el az idődet olyan emberrel,akitől később nem lehet gyereked.Sajnos ezt itt senki nem adhatja meg neked,ezt neked kell eldönteni,hogy vársz és vele együtt megpróbálod megteremteni a feltételeket bízva abban,hogy akkor már szeretne családot vagy keresel egy olyan huszonévest aki akár a semmire is tárt karokkal csinálna neked gyereket.

2011. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!