Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban, házasságban...

Párkapcsolatban, házasságban tartod a kapcsolatod valamelyik exeddel? Mennyire szorosan?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, 8 éve házas, van egy gyönyörű gyerekem, imádom a családom. Ettől függetlenül hetente legalább egyszer együtt kávézom a férjem előtti barátommal (4 éves kapcsolat volt, együttéléssel, 5 évvel fiatalabb volt nálam, nem ugyan azokkal az elképzelésekkel a közeljövőről, a férjem felbukkanásakor szakítottunk, békésen, civilizáltan). Mikor a férjemmel összejöttünk nem árultam zsákbamacskát, kikötöttem, hogy a srác nekem a barátom marad, mert bár a szerelem elmúlt de a szeretet és a tisztelet nem, ezzel a feltétellel vágjon bele a kettőnk kapcsolatába. Ő elfogadta, tiszteleteben tartotta, az exemnek azóta már van egy másik kapcsolata (6 éve), a barátnőjét is ismerem, találkoztunk többször, jókat dumáltunk, ő sem féltékeny.

Viszont a férjem barátai kiakasztanak (szeretem őket, jó fejek, csak ebben a kérdésben nem tudunk megegyezni). Szerintük ez felesleges és hülyeség és nem szokás és stb. Nem számít a véleményük (ebben a kérdésben a a férjemnél sem, hál istennek), de azért érdekel, másnál van-e ilyen eset és okoz-e feszültséget?


2011. szept. 28. 12:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

2 exxel is jóban vagyok,néha összefutunk

régi történet mind2,de a barátság megmaradt,békében váltunk szét anno.

Egyikőjükkel párom is jóba lett,nem fétékeny rá (másra igen)


Többi exxel nem tartom,igaz velük nem is békés volt az elválás.

2011. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

ha ez a ti házasságotokat nem zavarja meg,akkor ne foglalkozz senkivel!

De ha őszinte akarok lenni,akkor engem zavarna ha a férjem rendszeresen találkozgatna a volt nőjével.

2011. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Én több exszel is tartom a kapcsolatot, de kettesben sosem maradunk, csak ő is tagja a baráti körnek, így nyilván szoktunk találkozni. Már egyáltalán nem indít meg, vagy ilyesmi, neki is van azóta egy egész komoly kapcsolata.


Én a páromat viszont "eltiltottam" két csajtól is, ugyan nem volt konkrét kapcsolatunk, de mindkettővel volt bizonyos szintű szexuális kapcsolata... Ezel önmagával még nem is lenne gond, csak mindketten hajtottak rá még akkor is, amikor mi már rég együtt voltunk...

2011. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Némelyikkel tartom, és senki kedvéért nem mondanék le róla! Nagyon értékes emberek voltak, az, hogy vége lett, az egy más dolog. Amúgy röhej! Mert van férjem még nem vagyok a tulajdona, és ha ennyi bizalom nincs, akkor megette a fene!

Szerintem semmi kivetni való nincs benne, ha barátkoztok!

2011. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Nem és a párom se.

Egy csajszival tartotta a kapcsolatot. de egy kis hárpia volt, nem bírtam elviselni...

2011. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nem volt sok exem, mondhatni csak egy. Viszont mi nem tudnànk baràtsàgban lenni, mert még szeretjük egymàst.

Szerintem akik baràtsàgban maradnak nem is igazàn szerették egymàst. Hogyan lehet azt, hogy szerettük, imàdtuk egymàst és én is õ is màs karjàban van, mert az élet igy rendelkezett a sorsunkról. Viszont hàzassàgban vagyunk màr mind2-en, sajnos nem együtt.

2011. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Én több exemmel jóban vagyok, rendszeres kapcsolatot kettővel tartok.. Bár az egyik exemmel ez egy 15 évesen együtt járós történet, nehéz komolyan venni.. :)

A másik exemmel viszont sokszor lógunk együtt, a menyasszonyával is jóban vagyunk, és ők is a barátommal, senki nem féltékeny senkire.

2011. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
88%
Személyes véleményem, hogy az exekkel való kapcsolattartás energiát visz ki a kapcsolatból. Nekem nem esik jól, hogy a párom tartja velük, de ő nem érzi, hogy ez baj lenne.
2011. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Volt, hogy az egyikkel elment kettesben kirándulni, és utólag vallotta be, mert ha előtte, akkor "túl ideges lettem volna". Így is az voltam, főleg, mert annak idején a csaj nem akart szakítani, és neki a párom volt "élete nagy szerelme". Ráadásul nekünk épp gondjaink voltak, és ezekről is beszélgettek.
2011. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
76%

Igen, tartom ugyanezen okokból. Attól, hogy már nem szeretjük egymást,még tisztelem, mint embert.

Normális pasikat választottam,így nincs is miért ne tiszteljem az exeimet,mind minőségiek:)

2011. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!