Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álladó veszekedés témája a...

Álladó veszekedés témája a férjemmel, a zenei ízlés. Ő csak klasszikust hallgat én csak mait. Nálatok ez hogy megy?

Figyelt kérdés

Sokat vagyunk együtt,imádjuk a zenét,de egymás zenéje az agyunkra megy.OTthon cask nem fogunk fülhallgatóval járni...állandóan.

Én 30 seconds to mars rajongó vagyok,ő utálja őket..

Ti párotok mit hallgat?Mi a Ti kedvenc zenekarotok?

Neki Csajkovszky....:D


2011. szept. 30. 14:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is egész más az ízlésünk, én inkább a "komolyabb" zenéket szeretem, ő inkább rock. aztán kompromisszumot kötöttünk: jazz-t hallgatunk :D
2011. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
vezetéskor olyat halgassatok ami a vezetőnek jó.
2011. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Én metált hallgatok, ő pedig DJ...(tuctuc)

Hát, röhögünk egymás zenéjén, kicikizzük, mindenféle negatív jelzőt mondunk rá a másik jelenlétében, ja és természetesen ki is szoktuk parodizálni a másik zenéjét..:D Az autóban rendszer van, hogy kinek a cdje szól. De csak én vagyok akkora szemét, hogy még direkt felhangosítom maxra, és üvöltözök:D Szóval jól elvagyunk ezzel.:D


19/L

2011. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

De látványosan szenved.

És mindig én vezetek,mert én nagyon könnyen vezetek órákat akár megállás nélkül.

2011. szept. 30. 14:35
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez nyilván már a kapcsolatotok elején is így volt. Nem bántásból kérdezem, de akkor nem zavart? Vagy azóta változott meg az ízlése, zenei érdeklődése?

Nálunk leggyakrabban rádió szól, de ha vmelyikünk felfedez vmi újdonságot pl. youtube-on, akkor az szinte mindig tetszik a másikunknak.

Viszont orosz és holland zenét CSAK akkor hallgatok, amikor a férjem nincs itthon, mert azokat ő nem szereti....

2011. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
54%
Ennél nagyobb gondod soha ne legyen.:):)A jazzal nem vagy egyedül én sem szeretem. Viszont képzeld el, ha veztés közben a rock-ot hallgatja, akkor az talàn agresszivabbà teszi a vezetésben. Viszont a klasszikus zene lenyugtatja, és tud az ùtra koncentràlni.
2011. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
70%
Mind a ketten majdnem ugyan azt szeretjük. Demjén Cserháti Edda Bikini
2011. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Mindig úgy gondoltuk,ha az emberek összeházasodnak még akkor is,ha a szex sem megy,akkro a zene miatt szakítani röhejes lenne,mert amúgy MINDEN TÖKÉLETES.Csak ez,de most ki vagyok akadva mert most hétvégén megyünk horvát országba és már előre érzem a feszültséget:D
2011. szept. 30. 14:42
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Hallgasd mp3-on fülhallgatóval a te zenéd, ő meg halkan a sajátját a kocsiból.
2011. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Én rock,nemzeti rock zenét hallgatok,ő pedig rap,meg ilyen sz@r cigányzenéket is néha. Mi is összeszólalkozunk rajta olykor. :)


26/N

2011. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!