Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álladó veszekedés témája a...

Álladó veszekedés témája a férjemmel, a zenei ízlés. Ő csak klasszikust hallgat én csak mait. Nálatok ez hogy megy?

Figyelt kérdés

Sokat vagyunk együtt,imádjuk a zenét,de egymás zenéje az agyunkra megy.OTthon cask nem fogunk fülhallgatóval járni...állandóan.

Én 30 seconds to mars rajongó vagyok,ő utálja őket..

Ti párotok mit hallgat?Mi a Ti kedvenc zenekarotok?

Neki Csajkovszky....:D


2011. szept. 30. 14:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz gyereketek, akkor együtt mehetek a falnak a Lilli babától.
2011. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Ú, én is imádom a 30 Seconds To Mars-ot. Jared Leto marha jó pasi, és a hangja is fantasztikus, meg a dalszövegeik. Az én férjem is hasonló zenéket szeret, bár klasszikust is, de nincs nagyon veszekedés, max néha kiröhög, hogy "Haha, de szart hallgatsz", aztán otthagy, ha nem tetszik neki valami zene.

27/N

2011. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

párom a régi, autentikus gitárzenét hallgatja, metallicától a beatles-ig, én inkább elektronikusat, de abból sem a populárisabbat.

otthon ritkán megy zene, csak útközben hallgatunk mindketten. ha meg aláfestést akarunk, akkor a 80-as 90-es évek leggázabb diszkóslágereit nyomjuk, azt mindketten szeretjük:D

2011. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Jááááj.. jazz zene...kész vagyok tőle, annyira gyűlölöm....mikor apámmal hétvégente megyünk autózni, állandóan ez szól, mert ő meg szereti....rossz kedvében épp megtaláltam, és azt mondtam, hogy úgy rühellem ezt a lagymatag f*st, vedd már ki!Erre ő: -ha nem tetszik, szállj ki, és menj gyalog....Megkapta legközelebb, mert jöttek át anyámmal hozzánk, és betoltam egy kis metált-mert én a párommal arra nyomom, azt szeretjük. Na azonnal mondta, hogy ezt vedd ki azonnal, erre én, emlékezve a szavaira: -ha nem tetszik, menj haza:-)

Aztán eszébe jutott, hogy ő mit mondott nekem a kocsiban....bocsánatot kért..

A leggyakrabban azonban a párom fürdőszobai áriázását hallgatom, képzeljétek el, mikor System of a Down-tól a Chop Suey-t nyomja, vagy a Drowning Pool-tól a 'Let the bodies hit the floor'-t....szeretem:--))))))

2011. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Most biztos gyerekesnek fog hangzani, de én ezért szoktam úgy párt keresni, hogy egyforma legyen a zenei ízlésünk azért. Én rock-metál-goth zenéket kedvelek, párom is, és így nincs vita, maximum a hangerő miatt (érzékeny a fülem, koncerten is vattázom, mert sokáig szokott fájni-zúgni, ha nem). Ha van egy jó koncert és szeretnénk együtt menni, egymáshoz bújva hallgatni, nincs vita, ketten elmegyünk és jól érezzük magunkat.

Nem igazán tudnám magam olyan ember mellett elképzelni az életem, akivel nem tudnánk egy-egy jó albumot meghallgatni, mert az egyiket kiveri a víz, mire vége van.


Persze ezzel nem azt sugallom, hogy szakíts, meg sokan meg tudják oldani, de érdemes így is párt választani, ha valakinek fontos a zene az életében.

2011. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
én sem tudom elképzelni h olyan mellett éljek akivel nem egyezik a zenei ízlésünk. ez maga után vonja a nem egyforma szórakozási szokásokat, ami még több problémát okozhat. bár én inkább punkot hallgatok, míg ő a régi rockért van oda, azért csomó banda van, amit mindketten szeretünk és eljárunk a koncertekre.
2011. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
23%

engem csak azzal a borzasztó alvin és a mókusok nevű borzalommal tud kiborítani, de nagyon. egy gitárpendítést nem vagyok hajlandó meghallgatni abból a hulladékból.

ő is van így néhány zenémmel, úgyhogy a kocsizenependrivera csak közös megegyezéses nótákat tettünk :)

többnyire radio 1-es lónyálat, de arra legalább mindketten tudunk mulatni, énekelni, vezetni. :)


itthon különösebben nem hallgatunk zenét, ha mégis, akkor én kinn az erkélyen, ő meg benn a nappaliban.

2011. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
39%
Hát mi nekünk sem igazán egyezik az ízlésünk.Míg én trancet,houset hallgatok, addig a párom dance meg a hasonló nyávogós zenét.Danceből van, amit meghallgatok, de mikor megyünk valahova, beteszi a CD-t, amit Ő állított össze, mindig azt hallgatja tőlem: Tedd már tovább..Amit én állítottam magamnak össze, egyszer sem hallgatta meg.
2011. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 19/L
2011. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
17:28, ne szidd az Alvint! :D
2011. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!