Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves fiatalok! Mire...

20-25 éves fiatalok! Mire jutottatok eddig az életben? Mit terveztek?

Figyelt kérdés
nekem 22 évesen van érettségim(segget törölni jó), 2 okj-s papírom. van egy jó munkahelyem már 3 éve, szüleimmel élek adok a közösbe, tervezem hogy tanulok nyelvet is és irány ki külföldre. ezen kívül szeretnék megtanulni valami hangszeren profi szinten játszani. párkapcsolat terén eddig sehogy sem állok, nem is nagyon keresem mondjuk, időm se igen engedi, bár néha jobban érezném magam valaki mellett.
2011. okt. 1. 22:56
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Én már 26 vagyok, érettségim van, 2 szakmám, most kezdtem el egy sulit, amit már régóta terveztem, és érdekel.

Mellette folyamatosan dolgozom, már 5 éve.

Sajnos itthon lakunk a párommal, egy külön emeleten, és esélyünk sincs saját lakásra :(

Ha a sulinak vége, és nem jön össze egy jobb munkahely, akkor irány Anglia,mivel unom már, h nem jutunk egyről a kettőre.

Egyik ismerősöm kinn van már 3 éve. Segítene elhelyezkedni.

2011. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
88%
22 éves lány vagyok, nemrég diplomáztam a Corvinuson szociológia szakon, van egy jó munkahelyem 2 éve, lakást vettem a diákhitelből és szülői kipótlásból, autót magamnak vettem részletre, van egy felsőfokú angol, középfokú francia és spanyol nyelvvizsgám. 1 éven belül szeretnék kijutni egy külföldi iskolába, ahol fotózást tanulnék, ezért a rendes munkám mellett elvállalok bármi alkalmit is. Párkapcsolat, hát, épp most szakítottam a barátommal 3 éves kapcsolat után, most nem is kell senki.
2011. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
88%

23 éves vagyok, és amiket eddig elértem:

- nyelvvizsga

- diploma

- 8 éves barátság a legjobbommal

- komoly párkapcsolat

-végre munkám is van

- és amit mondjuk én élvezek, de a szüleim és nagyszüleim teremtettek, a 2 szobás lakás amiben a Párommal élünk.

Még azért kell a tejbe aprítani, de mondhatnám, hogy elégedett vagyok.

23N

2011. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

24 éves leszek a hónapban, amit eddig egyedül elértem az a konyhaszekrény felső polca volt.

még mindig nem írtam meg a szakdogámat, pedig rengeteg lehetőség kinyílna, csak túl nagy falatnak érzem...


melóztam eddig ingatlanközvetítőként (van róla wc papírom is, csak nem tudom minek :) telemarketinget is csináltam.


van egy lakásom, amit a nagyszüleimtől kaptam, a félig az emberem, félig jóanyám tart el, néha diákmelózok, de az a pénz kb semmire nem elég.


a párkapcsolatom legalább jó, szerci van, motiváljuk egymást a jó dolgokra.


tudom magamról, h egy csődtömeg vagyok, és pont a minap éreztem azt, h most jön a fordulópont. megírom azt a nyomoronc szakdogát, beadom a CV-met olyan helyekre, ahol még nem kell diploma, és lefogyok legalább 15kgt :)


alapvetően nagyon jól érzem magam, szeretem az életemet, nem cserélnék senkivel, de ha külső szemlélőként nézem magam, akkor kéne már kezdeni valamit :)


ja, és még egy mondás búcsúzólag: amint az életed egyik része helyrejön, a másik látványosan összeomlik.

lehet választani :)

2011. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

"amint az életed egyik része helyrejön, a másik látványosan összeomlik"


Ez tuti. Nekem mihelyt az életem egyetemi, tanulással kapcsolatos része rendbejött, sínen vagyok a nyelvvizsga és a külföldi tanulmányok felé, addig a barátaim szépen, sorban eltüntek mellőlem. Egy picit magányos is vagyok néha emiatt, nem érzem, hogy igazán haszna lenne a sok tanulásnak (pedig nem én hanyagoltam a barátaimat és nem tanulás miatt, egyszerűen találtak nálam jobbakat és emiatt én már le sem vagyok ***va). :(

2011. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Ez nálam is így van... Mire lett komoly párkapcsolat, összeköltözés, eljegyzés és jó munka és suli, addigra a haveri társaság lemorzsolódott( nem volt se kedvem, se időm rájuk) Igazából nem is bánom, legalább megtudtam kik az igazi barátaim.

De amúgy nagyon igaz a mondás.

2011. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
23 éves lány vagyok, elvégeztem egy BA-t, OKJ-t, már egyetem alatt is folyamatosan dolgoztam, most van egy biztos munkahelyem, ami viszonylag jól fizet, de egyáltalán nem álmaim munkája. A vőlegényemmel élek albérletben, tervezzük az esküvőt, időnként felvetődik bennünk a külföldre költözés ötlete, de saját vállalkozáson is törjük a fejünket. Lassan családot is szeretnénk, úgyhogy mielőbb el kellene döntenünk, merre tovább.
2011. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

24 éves lány vagyok,van egy érettségim(szintén seggtörlésre) és egy OKJ-s papírom "Postai ügyintéző" szakmáról,amiben talán sosem tudok elhelyezkedni.Sajnos a postai felvétel kihalásos módszerrel működik.Itthon élek anyuval és öcsivel,párom régóta nincs és nem is akarok.Egy műanyagüzemben dolgozok 3 műszakban már egy éve és 4 hónapja.Előtte is volt már munkahelyem,de létszámleépítés volt,és én is áldozata lettem.Továbbtanulásra se pénzem se időm nincs.Szórakozni nem járok,mert akiket a barátimnak hittem vagy szépen elszállingóztak az életemből vagy azóta családot alapítottak.Egyedül meg minek?

Saját lakásra sosem telne,de jobb is nekem itthon.Megvan mindenem ami kell,a fizetésemből hazaadok a közösbe.Angolul középfokon beszélek.Leginkább gitározni vagy dobolni szeretnék,de még a tanárra sem telne,nemhogy hangszerre.A munkahelyemet gyűlölöm,most lett meghosszabbítva a szerződésem decemberig.Aztán majd meglátjuk.

2011. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok. Több, mint 4 éve vagyok a párommal, decemberben lesz négy éve, hogy együtt élünk egy albérletben. Június óta a vőlegényem :D jövőre lesz az esküvőnk. Jelenleg egy nagy cégnél vagyok operátor. Szeretem a munkám, átlag fizetéssel. Pü-i számviteli ügyintéző lennék. OKJ-s képzésem és érettségim van. Nem a szakmámban dolgozom, nem zavar, mert a szakmám nagyon nehéz. Meg azért sem, mert nem biztos, hogy el tudtam volna vele helyezkedni. Ha itt el tudok helyezkedni hosszú távon, (fél éve vagyok itt), innen mennék szülni 2 éven belül. Ha ez megvan, már nagyon boldog leszek. Egy bánatom van: nem tudom, hogy fogunk lakáshoz jutni. De emiatt nem fogunk várni a gyerekkel, mert akkor sosem lesz családunk. kb ennyi. Többre vágytam pár éve, de most ezzel is elégedett vagyok, mert szeretem a párom, együtt eddig mindent megoldottunk.
2011. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy szériahibája a korosztályunk jó részének, hogy elszállingóztak mellőlünk a barátok:/ Ez sajnos nálam is így van. Az viszont csöppet megnyugtatott hogy sokan vannak még pár nélkül, nem csak én:) A többit már előzőekben leírtam. (Ezt csak észrevettem)
2011. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!