Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves fiatalok! Mire...

20-25 éves fiatalok! Mire jutottatok eddig az életben? Mit terveztek?

Figyelt kérdés
nekem 22 évesen van érettségim(segget törölni jó), 2 okj-s papírom. van egy jó munkahelyem már 3 éve, szüleimmel élek adok a közösbe, tervezem hogy tanulok nyelvet is és irány ki külföldre. ezen kívül szeretnék megtanulni valami hangszeren profi szinten játszani. párkapcsolat terén eddig sehogy sem állok, nem is nagyon keresem mondjuk, időm se igen engedi, bár néha jobban érezném magam valaki mellett.
2011. okt. 1. 22:56
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó! Vállalkozásba nem mersz belevágni?

Szerintem ez csakis így lehet jövedelmező.

2011. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
91%
Kéményseprő
2011. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
79%

23 évesen van egy zenész szakmám, két hangszeren jól, négy másikon elfogadhatóan játszom. Lehúztam egy évet egy olyan egyetemen, ami nem jött össze, most egy másikon vagyok harmadéves. Eközben egy évet dolgoztam is, de most nem. Négy éve vagyok együtt a párommal, 2.5 éve élünk együtt. Az elmúlt két évben túl vagyok két idegösszeomláson (egy a zene, egy a munka miatt), egy pánikbetegségen, és most sikerült egy depressziót összeszednem a sulim miatt, amit nem szeretek.

Idén szeretném kikezeltetni magam, mert két éve tragikus az életem, szeretnék lediplomázni, aztán pedig lelépni, bele a világba. Unom ezt az életet, körbe akarom stoppolni legalább Európát, megismerni minél több embert és kultúrát.

A párommal nem tudom, mit szeretnék, néha családot alapítani, de félek, begolyóznék, nem akarok elszürkülni.

2011. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
77%

24 éves vagyok, férjemmel élek, babaprojektben vagyunk épp, sajna még nem jött össze, de reméljük hamarosan...

érettségim van, munkahelyem jelenleg nincs (betegség miatt), külföldre szeretnénk költözni mihamarabb

2011. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
91%
24 éves vagyok, egy diploma, amivel lehet, én is csak popót tudok majd törölni. Egy év ledolgozva, különélés(akkor még albérlet) 19 éves korom óta, nem sokkal később már férjjel, akivel a leendő terv családi vállalkozás, sok ötletünk van, és ügyeskedünk, hogy meglegyen a napi betevő, és jussunk valamire ésszel. Saját ház készülőben, és egy hónapon belül születik a várva várt trónörökös :)
2011. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
94%
21 éves vagyok mérnökhallgató, mellette dolgozok is és sok ösztöndíjat kapok mert sokat tanulok.
2011. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
77%
24 éves vagyok egy OKJ-s középfokú képzésem van, marketing és reklámügyintéző. Sajnos ezzel nem nagyon tudtam még elhelyezkedni, ezért adminisztrátorként dolgozom egy cégnél, 3.5 éve(ami nem életcél).Főiskola passziválva (turizmus és vendéglátás szak), mert most nem telik a havi 170.000-re. Anyuval, öcsémmel és a párommal élek, akivel már több mint 7 éve együtt vagyunk. Babát tervezünk, reméljük hamarosan az is összejön....
2011. okt. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
78%
21 éves vagyok. Jelenleg egyetemre járok. Párkapcsolatom nincs (már kb 1-1,5 éve, bár szerintem is jobb lenne valaki mellett). Jelenleg nyelvet szeretnék tanulni. Tervezem a mesterit, de ha munkát kapok akkor azt halasztom:). Se jogsim, se nyelvtudásom (normális legalábbis), se lakásom, se munkám, se pénzem nincs. Szüleim tartanak el és olykor olykor ha össze jön egy egy diák munka akkor azt elvállalom. Külföldön gondolkodtam már, de egyedül semmikép. Egy szakra járok és majd jövő ősszel végzek. Én még valamilyen Okj-s tanfolyamon gondolkodtam még, de csak egyetem mellet, levelezőn és ingyenesen.:)
2011. okt. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, egy OKJ-m van, idegenforgalmi szakmenedzser. Most külföldön vagyok, fél évet maradok még, aztán szeretnék felköltözni Budapestre albérletbe barátommal, akivel egy éve vagyunk együtt. Később szeretnék továbbtanulni, februárig jó lenne kitalálni, hogy mit is... :S
2011. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek. szeretem olvasni.


még annyi hogy nekem sincs saját kocsim, egyelőre gyűjtögetem csak a pénzem. 120 az megvan havonta mindig.

2011. okt. 2. 00:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!