Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyeden lévő anyukák hogyan...

Gyeden lévő anyukák hogyan viselitek/toleráljátok a férjetek csinos, fiatal, rosszabb esetben könnyűvérű/nyomulós kolleganőit?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok az 5 hónaőos kisfiammal és a férjem új kolléganőt kapott a leírt tulajdonságokkal felvértezve, én sajnos elég féltékeny vagyok.......

Hogyan kellene a céges estéket, tréningeket, sőt a mindennapi együtt ebédeléseket kezelnem?


2011. okt. 3. 08:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

A férjem munkahelyén is van gy pár nő, akik állandóan a férjemmel osztják meg a gondjaikat. Személyesen nem ismerem egyiküket sem, de a férjem elmondása alapján a legtöbbjük átlagos nő, átlagos problémákkal, akiket otthon nem hallgatnak meg. A férjem meg egy édes pofa, csendben végighallgatja őket, és még tanácsokat is ad. Nem vagyok féltékeny, pedig már kiderült, hogy egyik másik nő jobban oda van érte, mint kellene.

Volt, aki csokit vitt neki, volt, aki sütit. Na, olyankor mondtam azért a férjemnek, hogy ezt azért nem kéne.

Munkaidőn kívül nem tartja a kapcsolatot egyikükkel sem. Egy csaj volt, aki egyszer felhívta egyik este, és elkezdett vele vidáman cseverészni. Hát, nagyon gyorsan leépítettem a csajt. :D Megmondtam, hogy nincs bajom ezekkel a nőkkel, de ezek maradjanak meg munkahelyi kapcsolatnak. A magánéletünkbe ne másszon bele egyik se!

De tudom, hogy a férjem sosem csalna meg, neki én vagyok a legszebb. Ezt folyton hangoztatja, és már egyszer-kétszer vissza is hallottam kollégáitól, hogy mindig dicsér engem. :)

Igazából én is féltékeny voltam a lányunk születése utáni pár hétben/hónapban, de nem amiatt, hogy esetleg megcsal a férjem. Nem. Én azért voltam féltékeny, mert ő mehetett, beszélgethetett felnőttekkel. Én meg itthon ültem a picúrral, és kicsit befordultam. Aztán rájöttem, hogy ez így nem jó, elkezdtünk a kislányommal mászkálni minden felé. Így lefoglaltam magam, nem unatkoztam és agyaltam itthon feleslegesen.

Bízol a férjedben? Ha igen, akkor próbáld meg elterelni a figyelmedet, és ne agyalj feleslegesen. A női elme sok baromságot tud beképzelni, tapasztalatból mondom. :)

2011. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Oké, bízzon benne, ha a bizalom megvan.....De könyörgöm, akit eddig megcsaltak, az is bízott a férjében... Van a környezetemben (ismerősök, ha hiszitek, ha nem, a nő fel sem tételezi, hogy a férje megcsalja, pedig jobban tenné. Azért ez nem ilyen egyszerű.

Az ebéd meg, ha olyan, mint nálunk, nyugodtan menj el a babával. Mi is szoktunk úgy kimenni, hogy ebédszünetben a városban beülünk valahova. 1 cégnél dolgozunk, most én itthon vagyok a babával, de néha bemegyünk, és akkor együtt ebédelünk (ugye közös kollégák, férjem, én, és viszem a babát is). Ilyenre menj el nyugodtan.


A kérdésed jó, nem is tudok hirtelen mit mondani. Talán ez az ebéd jó ötletnek tűnik.


Remélem, minden oké lesz!

2011. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha meg akar csalni, akkor meg fog.

Bármennyire féltékenykedsz is.

Ha hűséges, akkor pedig ne agyalj ezen.

Hiába csinos, fiatal, dögös a kolléganő, legyél úgy vele, hogy nem számít olyat mint Te úgysem talál.

Mert belőled csal egy van.

Ha ez nem elég a férjednek, akkor vessen magára.

2011. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Van akit lehet vinni, van akit nem. Ez nem fog azon múlni, hogy szép-e a nő vagy fiatal.
2011. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%

Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy ne menj el közösen ebédelni se babával, se anélkül, csak ha esetleg a kedves férjurad azt mondja, hogy közösen szeretne veled ebédelni.


Még azt tudom elképzelni, hogy azt mondd, ha már sokat áradozik az egyik kolléganőről (egyszerűség kedvéért legyen Dóri), "Annyi jót mondtál már róla, egyszer szívesen találkoznék vele." Persze mindebből ne következzen, hogy féltékenység miatt akarod látni a nőt, sokkal inkább az, hogy érdekel, új kapcsolat-barátnő is lehet.


DE a tuti az, ha minden nap meghódítod, így nem fog más után ácsingózni, még ha nem is veled ebédel, akkor sem fog a fejében megfordulni semmi, mert tudni és érezni fogja, hogy fontos vagy a számára, szereted és megbízol benne. Ha otthon mindent megkap, akkor nincs értelme máshol kopogtatni.

2012. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

"akkor sem fog a fejében megfordulni semmi, mert tudni és érezni fogja, hogy fontos vagy a számára, szereted és megbízol benne. Ha otthon mindent megkap, akkor nincs értelme máshol kopogtatni"

Na te vagy az, aki nem tud a férfi fejével gondolkodni. Ezek női gondolatok és te férfira akarod vonatkoztatni őket. Öreg hiba. Ez a kamuzás meg Dóriról, hááát.. Nem azt állítom, hogy mindent kerek perec verbálisan le kell kommunikálni egy kapcsolatban, de azért nézzük már meg milyen irányba visz ez; az őszinteség, az egymáshoz közellevés irányába vagy inkább az eltávolítás felé visz? Miért buzdítasz bárkit is a párja hülyének nézésére? Cégnél dolgozó, tehát feltehetőleg értelmiségi férjról van szó, majd nem esik le neki, hogy nem terepfelmérés & egészséges féltékenykedés okán akarja a feleség látni a másikat. Ne röhögtess már. Ez is a női naívság szülte gondolat. Én nem javaslom - távolít csak.

2012. dec. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
63%

Kedves #16!


Lehet, hogy naivitás, de nem rosszabb, mintha figyelmen kívül hagyja az egészet.

Szegénynek nem elég, hogy meg kell szoknia egy új kis jövevényt, rengeteg áldozattal jár mindkét fél részéről, még azon is izguljon, hogy tönkre megy-e a házassága.

Nem azt mondtam neki, hogy nyomozzon és szimatoljon. Egyszerűen csak éreztesse a férjével, hogy még mindig ugyanúgy vagy jobban szereti, mint amikor megismerkedtek.


Én egy egyenes ember vagyok, sosem szerettem a kamuzást.

Ha a férje elmondta/ja, hogy hányadán áll ezzel a kolléganőjével, sőt, ha elmondja hogy vele szokott ebédelni, szóval nem tagadja le és nem hazudozik, akkor már nyert ügye van a feleségnek.

15# voltam

2013. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a 3-as nem no hanem egy lekpotatott szereto, aki csak uriteni kellett :D
2015. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!