Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek? Csak...

Mi erről a véleményetek? Csak nekem furcsa? 17/L

Figyelt kérdés

Egyik nap egy termékbemutatón voltunk a barátnőmmel(ő is 17 éves) ahol az apja volt az egyik előadó.

Miután vége lett a termékbemutatónak az apja meghívott minket fagyizni, két db tölcséres fagyit vettünk egyet nekem, egyet pedig a barátnőmnek és az apjának, közösen felváltva nyalták a fagylaltot.


2011. szept. 16. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Na és, mákfagyi volt, vagy mi a probléma? :) Az anyukák is mindig megeszik a gyerekük maradék kajáját, nics ebben semmi furcsa.
2011. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Mi anyuékkal négyen fagyiztunk, és mindenki megkóstolta mindet :D Már hülyének néztek, ahogy vándoroltattuk a tölcséreket :D Nem vagyunk fertőző betegek, sztem nem olyan nagy gond ez :)
2011. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Én mikor bébiszitter voltam, akkor is hagytam, hogy a barátnőm lánya megetessen engem a saját kanalával. Valaki nem bírja más nyálát, valaki igen.
2011. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
hát ez nekem fura. mert azt írod hogy ketten ettek egy fagyit és nem azt hogy csak a papa megkóstolta volna a fagyit. én is furán néztem volna
2011. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

18:55


Igen, nekem is ezért fura, mert direkt egy közös tölcsért vettek

2011. szept. 16. 18:55
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Nálam ez nem oké. Kicsi gyereknél még elmegy, de hogy mostanság az apámmal (akit egyébként nagyon szeretek) közös fagyit együnk!!!...Én bizony ilyen finnyás vagyok. :)
2011. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem oké.

Fura, mert én a családtagjaim nyálát nem bírom elviselni egy kicsit sem, barátok után meg simán beleiszok-beleeszek mindenbe :)

2011. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
persze hogy oké, hisz egy család
2011. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Butaság! Ha nekik így tetszik, akkor neked minek fura! Fogadd el végre, hogy nem mindenki az a "tökéletes" plázacica típus. Amúgy nekem ebből az szűrődik le, hogy apa és lánya között erős a kapcsolat, ami mindenképpen pozitív példa. Akkor botránkozz meg, ha neked fagyit vesz, a barátnődnek meg lekever közben egy pofont! Na az tényleg fura lenne!

Én se szeretek közös pohárból inni senkivel, se egy tányérból enni, de ha nagyon muszáj, akkor eltűröm. És Egyszerűen megszokás kérdése az egész. És, ha adhatok egy jó tanácsot, akkor hadd mondjam el, hogy az életed során még ettől sokkal furább dolgokkal fogsz találkozni. A legjobb, ha egyszerűen elfogadod azt, hogy valaki másként csinálják a dolgokat. Neked nem kell azt a mást se szeretned, sem csinálnod, csak egyszerűen fogadd el, hogy valaki másként csinálja. Neked lesz könnyebb, mivel nem fogod magad feleslegesen idegesíteni.

2011. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
Lehet smucig az apja? De tényleg furi.
2011. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!