Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális anyám reakciója? így...

Normális anyám reakciója? így kell megvitatni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Kaptam németből egy karót. Most jött haza, nekem esett, hogy semmirekellő vagyok, nem lesz belőlem semmi. Angolra, matekra járok különtatnárhoz, 28,000 Ft egy hónapban, betegen (pánikbetegen) dolgozik, stb...

Ott járok, hogy kiborultam, és jobb lenne, ha begyógyszerezném magamat, mert csak a baj van velem.

17l


2011. okt. 3. 17:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűbb lesz neki. Nem kell miattam idegeskednie!
2011. okt. 3. 17:31
 12/22 anonim ***** válasza:
Ugyanmár...Meg nem próbáld!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
26%
XD
2011. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
Érett és megfontolt viselkedés...hidd el, ha megteszed nem jobb lesz neki, hanem ezerszer rosszabb.
2011. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Jolinar, én is külön tanárhoz jártam, mert nem vágtam a matekot! Így is örültem a kettes érettségimnek, mint majom a...


Más: mit kell cs.szetni a kérdezőt, ha az 1-es nem rendszeres, csak becsúszott - mert van ilyen -, akkor elég rossz neki a ti b@szogatásotok nélkül is.


Amennyiben többedszerre fordul elő és nem csak németből, akkor viszont neki lehetne állni tanulni, mert úgy jogos az anyukád kiakadása.


Amúgy te még jó vagy, apa nekem néha olyanokat mondott, hogy fúúú... bőgve mentem fel a szobámba. :) Ja, és ne gyógyszerezd be magad, inkább fel a fejjel. Ügyes vagy, bizonyítsd be anyudnak, h tévedett.

2011. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igaza van. Tökéletesen.
2011. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem szereted anyukádat?:(( Mert az öngyilkossággal ezt fogod mutatni neki. Szegényt, elképzelted, ahogy reggel kinyitja az ajtódast, próbál keltegetni, de semmi esély rá? Szerintem inkább egy ilyen jogos kiborulást szeretne csak átélni, mint azt az érzést. Fel a fejjel! És tényleg tedd oda magad a tanulásban!:)
2011. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
attól hogy begyógyszerezed magad nem fogsz meg halni csak lesz egy pár szar napod a kórházban meg utána.... amúgy ha 17 évesen ennyiért feladod mi lesz veled majd ha kirugnak a munkahelyedről és hónapokig nem fogsz kapni munkát, de a számlát fizetned kell?
2011. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Okés... (bocs a szóhasználatért)-legyél egy bunkó marha, aki mindent felad, és tedd azt!! Miért menekülsz el az élettől?? Én is sok mindent átéltem.. de kibírtam!! Ha én.. meg még jó sok ember kibírta gyógyszer nélkül, te is.. ennek a fejedben kell eldölni.. órákon figyelj, ne foglalkozz a többi gyerekkel, ha szórakozni akar, tanulj, kérdezz ha valamit nem értesz.. és menni fog! ha nem akarod, és nem is teszel érte akkor ne várd hogy javul az életed... én csak segíteni akarok azzal amit most írok.. remélem hogy sikerül változni, és anyud is jobban lesz. 28.000 forint nagyon kevés.. ott van még a víz, a gáz.. és a többi.. kérjetek segítséget.. pl. a sulitól! lehet hogy még megengednék hogy ne kelljen fizetni, ha elmondod mi van anyuddal, és a pénzzel.!
2011. okt. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

És igen!! Nem gondoltál bele milyen lenne anyudnak??!!! Szegény ő ott sír az ágynál hogy mi a francért tetted ezt.. ő majd arra gondol hogy miatta, és ő is a halálba fut!!! EZT NEM TEHETED!!

akkora nagy hülyeség lenne!!! :'(

GONDOLJ BELE!! mit érzel?? örülsz hogy anyukád egyedül maradt?? semmi támasza nincs, senki nem segít neki... kérlek!! ne tedd! :((

2011. okt. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!