Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a szex elengedhe...

Mit gondoltok a szex elengedhetetlen egy jó házassághoz és kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Tudom nem ez az első szempont de én úgy gondolom hogy a megcsalások 90%-a a szex hiány miatt történik és sok olyat is hallani hogy jól megvannak meg van a lelki egyensúly,de a kémia nem működik köztük rendesen,sok ilyen női kérdést láttam ezen az oldalon is,hogy nagyon szereti meg tiszteli de nincs meg a bizsergés szexuálisan és legszívesebben kalandozna egy kicsit hogy ki legyen elégítve.

Akkor még is csak fontos a szex egy jó kapcsolathoz?szerintem igen


2011. okt. 8. 10:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos az összeillés a szex terén, hiszen (jó esetben) a másik iránti szerelem egyik legjobb kifejezése. De egy jó kapcsolatnak bírnia kell néha a szexmentességet is (betegség, távollét, veszélyeztetett terhesség). Úgyhogy a megcsalás nem hiszem, hogy csak ezen múlik - inkább a szerelmen és a "tartáson".
2011. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
igen, elelngedhetetlen.
2011. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fontos. Különben élhetnél a kenyeres pajtásoddal, vagy anyukáddal, testvéreddel. Szerintem az élet egyetlen értelme a szerelmen alapuló szex, és aztán a gyerekek.
2011. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Fontos a szex, de az is fontos, hogy a felek betegség, terhesség stb. stb. tehát bizonyos időszakokban tudjanak engedni, és uralkodni magukon. Azért az első az, hogy egymás _társai_ vagyunk, nem pedig az elvárások behajtása. Ahogy az itteni kérdéseken is látom, sok kapcsolat/házasság meg azért bomlik fel, mert egyesek (nagyobb arányban férfiak) ezt úgy képzelik, mint valami ősi, elidegeníthetetlen jogot, és pl. nem tesznek azért, hogy a párjuk kedve, energiája, vonzalma megmaradjon. Mert hogy "ez nekik jár". Hát alapból nem jár.
2011. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Valaki írta egy másik kérdésnél, hogy a szex nem létszükséglet. Nos nekem az, és ha az nem működik, akkor az a kapcsolat halálra van ítélve.
2011. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
24%

'Valaki írta egy másik kérdésnél, hogy a szex nem létszükséglet. Nos nekem az, és ha az nem működik, akkor az a kapcsolat halálra van ítélve."



remélem tégedis halálra ítélnek te szexmániás facfej.

2011. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szex nélkül nem jó a kapcsolat.Szerintem heti 3-4-nél több nem kell.
2011. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Ez szerintem attól függ milyen hosszú a kapcsolat és mennyi idősek a társak. OK hogy tizen-huszonévesen még kell a bizsergés, ésatöbbi, de 10-15 év elteltével a leglángolóbb szerelem is szeretetté szelídül, a bizsergésről már nem is beszélve. Gondoljatok bele, reggel korán kelés, meló egész nap, este a kölkök, háztartás, gondok gondok hátán, hullafáradtan ágyba zuhansz, közben évről évre csúnyulsz te is és a párod is, na hol is bizseregsz? Uh ekkor már lazán működhet egy kapcsolat heti többszöri tornagyakorlat nélkül, ha megvan a lelki összhang a társak között. Később meg pláne miért ne? Nőknél klimax, pasiknál prosztata, huss, volt nincs bizsergés. Ha nincs meg a lelki összhang, akkor mi marad? Kb a vagyonközösség, ami még kiábrándítóbb, közben nagyon is valóságos.
2011. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

spock

Igen, volt már aki nem bírta a tempómat. De azokkal nem foglalkozom. És én legalább felvállalom, hogy ilyen vagyok. Nálam heti 6 a minimum.

2011. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Igen, volt már aki nem bírta a tempómat. De azokkal nem foglalkozom. És én legalább felvállalom, hogy ilyen vagyok. Nálam heti 6 a minimum."



rohaggymeg.

2011. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!