Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a szex elengedhe...

Mit gondoltok a szex elengedhetetlen egy jó házassághoz és kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Tudom nem ez az első szempont de én úgy gondolom hogy a megcsalások 90%-a a szex hiány miatt történik és sok olyat is hallani hogy jól megvannak meg van a lelki egyensúly,de a kémia nem működik köztük rendesen,sok ilyen női kérdést láttam ezen az oldalon is,hogy nagyon szereti meg tiszteli de nincs meg a bizsergés szexuálisan és legszívesebben kalandozna egy kicsit hogy ki legyen elégítve.

Akkor még is csak fontos a szex egy jó kapcsolathoz?szerintem igen


2011. okt. 8. 10:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Csak utánad. :)
2011. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:58


Kedves 75%-os látom nálad komoly gondok lehetnek a szexel kapcsolatban,mert nagyon fikázod azokat akiknek fontos a szex a válaszaid alapján ez jön le,én úgy gondolom azért nem kell itt rohaggy meg és hasonló kifejezésekkel dobálozni mert neki fontos a szex és neki attól biztos egy kapcsolat....

2011. okt. 10. 17:02
 23/24 anonim ***** válasza:

"Csak utánad. :)"



tedögöljmeg mert megérdemled,a családoddal

együt tünny a föld alá te senkiházi.

2011. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Látom a kérdező megérti azokat is akiknek fontos. Nos nekem fontos, és szerintem ez az egyik, ami összetartja a párokat. Mert ha már nem vonzódsz a másikhoz, akkor bizony nagyon nehéz kitartani a másik mellett. Én mindig olyannal kerültem közelebbi kapcsolatban, aki alapból vonzott. Így a többi nehézség szerintem sokkal könnyebben leküzdhető. Most is olyan párom van, akivel nagyon jól megértjük egymást szexuálisan, és ez megadja azt a pulsszt, amivel a hétköznapok gondjait le tudjuk küzdeni. :)
2011. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!