Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Ti mit csinálnáto...

Miért ilyen? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is elnézést a hosszú szövegért...

Nos, a helyzet az, hogy adott egy srác (26 éves), akivel még a nyári munkám során ismerkedtem meg. Kifejezetten tetszett benne, hogy érett (akkor még legalább is annak tűnt), hogy engem akar megismerni és nem az alapján ítél, amit esetleg hall rólam stb. Szépen alakultak a dolgok, aztán derült égből villámcsapásként sajnos bekövetkezett egy barát halála(részemről), ami után elég rendesen padlóra kerültem, de ennek ellenére próbáltam olyan lenni, mintha nem történt volna semmi. Itt kezdek bonyolódni a dolgok. A (mostmár) párom először kiakadt azon, hogy a munkahelyen belül más férfiakkal is beszélgetek, hogy én minek járok minden héten a temetőbe (ugyan már, nekem lenne a legjobb ha nem kellene), hogy elmegyek a barátnőimmel bulizni, mikor ő munka után siet haza, hogy beszélhessünk, hozzáteszem ,akkor még nem is voltunk együtt. Türelmes embernek tartom magam, gondoltam biztos a kora miatt ilyen és azért, amit mesélt (elmondása szerint többen átverték, volt pár kemény csalódása sbt) és hát én is éreztem magamon, hogy megváltoztam, de ezt nem éreztem bűnnek. Ennek ellenére, úgy gondoltam megpróbálom vele, ugyanis volt/van benne valami, amit eddig csak az első szerelmemben találtam meg(félreértés ne essék, nem őt keresem a mostani barátomban). Úgy tűnt végre minden rendben, aztán mintha megőrült volna egyszerűen...nem tudom, hogy nevezzem : féltékenységnek, birtoklási vágynak bárminek, de a feje tetejére állt minden. Apróbb nézeteltérés során elmondta, hogy nincs külön buli (persze Ő mehet, csak én nem), amíg nem bízik bennem, elmondta, hogy XY nevű barátomat tiltsam/töröljem le a közösségi oldalakról, és hogy szedjem le az olyan képeket, amiken már férfiakkal vagyok, még akkor ha mondjuk az illető éppenséggel az unokabátyám, mert "mit gondolnak mások ha meglátják, hogy idegen pasikkal pózolsz". Hab a tortán, hogy egy összejövetelen készült egy fénykép, amin egy kedves, régi ismerőssel "pózolunk" (átkaroltuk egy mást). Nahát ebből csinált olyan botrányt, hogy a legjobb barátnőm sírva könyörgött, hogy hagyjam ott, mert nem lesz jó vége. Nem mellesleg fiatal korában jó néhány balhéja volt a "páromnak", verekedés, fenyegetés stbstb. Mindezek ellenére azt hittem megmozdult bennem valami, de belegondolva...nem tudom. Az egyik felem az ordítja, hogy meneküljek, a másik azt, hogy maradjak, mert minden jó lesz. Lehet, de milyen áron? Megmondta, hogy változtatni szeretne és tisztában vagyok vele, hogy szükségem van változásra, azonban nem olyan áron, hogy lemondok a barátaimról, és leginkább nem más miatt, hanem saját magam miatt. Amikor interneten keresztül beszélgetünk nincs 3 olyan nap, hogy ne legyen bármi "para", személyes találkozásnál viszont olyan mint egy álom. Kedves, aranyos, érzem, hogy figyel rám, bemutatott a szüleinek, a barátainak...Miért ilyen mégis? Melyik az igazi arca? És (bár erre félek magam is tudom a választ, csak épp nem akarom meghallani) van/lesz ennek a kapcsolatnak értelme/jövője? Nem szeretnék félelemeben tartott, ütlegelt, idegroncs fiatal nő lenni!

Köszönöm, annak aki elolvassa és válaszol :).


2011. okt. 8. 20:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Ő egy féltékeny, balhés srác, aki meg akar tartani téged, de képtelen a változásra. Ezt ő tudja magáról a legjobban. Ezért féltékenykedik, gyakorlatilag eltiltana a normális élettől. Mellette soha nem lennél boldog. Ideig-óráig még menne is talán a dolog, de hosszú távon biztos nem. Lépj hátra három lépést és csinálj hátra arcot!
2011. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%
Fuss Forest!! Fuss!! Bocsi, hogy ilyennel viccelődök. Záros időn belül hagyd ott szerintem is.
2011. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva én az egészben, csak azt nem értem, hogy személyesen miért olyan amilyen?!


Tegnap éjjel beszélgettünk a megcsalás témáról, és kérdeztem tőle hogy megtudna-e bocsájtani annak aki megcsalja? Elmesélte, hogy egy barátját megcsalta a menyasszonya és " ha velem valaki ezt csinálná, agyonverném a csajt is meg a pasiját is" még odatette a végére. Régen boxolt, gyúrt Ő maga mondta el, hogy ha ideges, kikapcsol az agya és nem tudja mit csinál...

Komolyan elgondolkodtam, hogy nem bennem van-e a hiba és nem jogosak-e a kiakadásai. Nem hagyom, hogy (még jobban) befolyásoljon...

2011. okt. 8. 21:35
 14/24 anonim ***** válasza:
48%

" ha velem valaki ezt csinálná, agyonverném a csajt is meg a pasiját is" még odatette a végére.


Ez nagy :D:D:D:D:DDDDD

2011. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
tuti hogy valami nem oké vele, jobb ha nem kockáztatsz és elmész. lehet, hogy egyszer (isten ments) valamin kiadad és nem lesz jóvége..
2011. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítasz vele ( amit épp eszű ember már megtett volna)akkor lehet jobb lenne nyilvános helyen tennéd nehogy eldurranjon az agya és " nem tudja hogy mit csinál" állapotba kerüljön. Az ilyeneket kéne bezáratni...
2011. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
46%
nekem voltak vitáim a barátommal, mert túl nagy elvárásokat állítottam elé, és egyszer finoman megjegyezte, h annyira örülne neki, ha úgy fogadnám el őt, amilyen. Ez akkor nagyon mélyen érintett és azóta csak ezen vagyok, nem akarom megváltoztatni, nem kritizálom, nem vágok semmit a fejéhez. És láss csodát, apránként, de elkezdett "javulni", pl nagyon idegesített h mindig késik, amióta nem rendezek belőle hisztit elkezdett figyelni rá, h ne késsen, mert érzi, h megteheti értem, mert szeret, és nem meg kell tennie értem, különben kiakadok. Ha olyan párt találsz magadnak, akit így el tudsz fogadni, ahogy van(és hiába sokszor baromi nehéz), akkor boldog lehetsz. De ha 1 hónap után azon rágod magad, h hol faragj belőle, hol változtasd meg, akkor rég rossz, nem neked teremtették. Sajnálom
2011. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 bánomisén ***** válasza:
100%

Milyen hiba lenne benned? Hogy normálisan akarsz élni, nem úgy, ahogy ő megszabja? Tényleg menekülj, mert a végén még meggyőz arról, hogy te vagy a hülye, pedig nem.


Személyesen meg azért normális veled, hogy kompenzálja az idiotizmusát és hogy ne vágd ki, mint macskát sz@rni. De azért vágd csak ki, mert nem normális, amiket művel és elvár.

2011. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ez olyasmi lehet, mint két verés között egy "szeretlek".
2011. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Az illetőt véletlenül nem Damu Rolandnak hívják..?


Komolyra fordítva: ne gondolkozz, szakíts, mert ez még csak a kezdett, az idegbeteg barátod egyre durvább lesz, te meg egyre jobban fogsz félni tőle.

2011. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!