Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért él ennyire a régi...

Miért él ennyire a régi világban anyám? Ki érti ezt?!

Figyelt kérdés

Már betöltöttem a 17-et és nem akarja elhinni,(ki van kelve magából,hogy "úgy viselkedsz,mint egy húszon éves")hogy már nemi életet élek a barátommal,akivel már több,mint 1 éve együtt vagyunk.Nem aludhatunk együtt,nem is aludhatunk egy ideig,múltkor egy olyat szólt,hogy "majd akkor együtt alszotok,ha elvesz" !! mikor már tudja,hogy lefekszünk egymással!Este a "látogatási" idő az 21:30-ig van.Tegnap éjfélig itt maradt,nem is kell mondanom,hogy ma reggel mekkora botrány és veszekedés volt emiatt.


Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 9. 10:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én apukám is ilyen volt. én 20 éves voltam, mikor megismerkedtem a vőlegényemmel. Ő volt nekem az első. fél év után közölte apám, hogy nem jöhet ide. Be akart mutatni a szüleinek, de mivel az ország másik végén laktak, csak akkor mehetek, ha megkéri a kezem... na ilyet nem akartam játszani, elköltöztem. 20 éves voltam, saját keresettel, szerencsére jól is éreztem, hogy a megfelelő ember mellett döntöttem így. Azóta szeretik egymást, de sajnos el kell fogadnod, hogy amíg az ő házában laksz... tudod hogy van... szerintem anyud kicsit túl reagálja a dolgot, de hát ez van, nem tudsz mit csinálni.
2011. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!