Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni anyámat,...

Hogyan tudnám rávenni anyámat, hogy váljon el apámtól? Gyűlölöm az apámat, anyám viszont szereti.17/F

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 12:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
26%
Szia, én is hasonló helyzetben vagyok, apukám alkoholista, engem is kikékszít, ahogyan viselkedik, nálunk az zavarja a szemét, hogy mi pazaroljuk azt az áramot, vizet, amit önagysága fizet, és hogy menjek el dolgozni. Ja, hogy ö már fél hónapja nem jár dolgozni, és csak az a szerencséje, hogy a fönöke a barátja is, így még nem rugta ki? Komolyan, legszívesebben lerúgnám a fejét, amiért így viselkedik. Folyamatosan reklamál, fenyegetözik, ordibál, káromkodik... a külvilágnak pedig hazudozik, úgy tünik, mintha nálunk minden rendben lenne. De majd meglátja, ha továbbra sem megy dolgozni, hamarosan robban a bomba, és elmegyek én magam a fönökéhez és a nagyszüleimhez, hogy csináljanak valamit, mert ha nem, én nem tudom mit csinálok. A tesóm hamarosan elköltözik, itt maradok anyával, aki sajnos egész nap dolgozik. Ha nem változik a helyzet én komolyan elköltözöm a nagyszüleimhez, vagy bárhova, csak el innen!!!!!!! 15/L
2011. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
37%

El tudna anyud tartani egyedül két gyereket?

Amúgy ilyen emberre mindent rá kell hagyni felesleges magyarázni csak olaj a tűzre.

2011. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!