Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennének a helyemben,...

Mit tennének a helyemben, illetve mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel összevesztünk, és eltűnt (nem tudom elérni), ráadásul tartozik nekem nem kevés pénzzel, amit kölcsönadtam neki.

Nekem minden forint számít, mert most nem állok valami fényesen, de önzőség, bunkóság lenne keresni hogy adja vissza a kölcsönt?

Mindig azzal jött, hogy engem csak a pénz érdekel és nem érdekel hogy mi van vele, csak magamra tudok gondolni hogy nekem jó legyen. Egyáltalán nem érdekel már hogy mi van vele de a pénzemet vissza szeretném kapni minél hamarabb, mert még beszélőviszonyban sem szeretnék lenni ezzel a lánnyal, és le akarom zárni ezt minél hamarabb.

Nem olyan hú de nagy összegről van szó, de fiatalkorom miatt nekem ez sok pénz.


2011. okt. 12. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
jah, és ha ilyen formában csinálod, akkor arról is írjatok ha épp vissza adta (vagy egy részét)
2011. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Felszólítást írhat akkor is, ha nincs róla papír, ugyanis a kölcsönszerződés szóban is érvényesen létrejöhet!

Az más kérdés, hogy esetleg a levélre reagálva (vagy később a fizetési meghagyásra) vitatja-e. Mert ebben az esetben polgári perben tisztázható a helyzet.

A lényeg, hogy igenis írathat levelet ügyvéddel!

2011. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én mikor szakítottam,nem kérte vissza a pénzt az exemtől.De ő mindenképp vissza akarta adni nekem és találkozni.Én annyira nem akartam még találkozni sem,hogy lemondtam volna a pénzről.Aztán pont akkor jóljött nekem is a pénz,így találkoztunk,visszaadta,de kiderült, hogy vissza szeretne még engem kapni...


Szóval hajtsd be rajta a tartozást,aztán többet nem kell vele kontakba lépned!

2011. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!