Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Benne maradnátok egy ilyen...

Benne maradnátok egy ilyen házasságban?

Figyelt kérdés

6 éve tart, két kis gyerek van, szép lakás, stb. Itthon látszólag minden rendben, a férjem segítőkész, besegít mindenbe, jó apa. A szex szerintem lehetne jobb is, heti 3-4-szer van, de főleg én vagyok a kezdeményező, és én igyekszem ezzel-azzal feldobni a dolgot, a férjem nem nagyon töri magát, hogy meglepjen. Ezen kívül átlagos családnak mondanám magunkat, ha nem tudnám, amit tudok...

Ami a gond, hogy többször lebukott olyan dolgokon (3 alkalmommal az elmúlt 2-3 évben), hogy régi barátnőivel/kalandjaival chat-el, nagyon lényegretörően, szexről, stb. Az egyikkel konkrétan el is kezdett tervezni egy "régi szép időket" felelevenítő, szexszel fűszerezett találkozót. Mind három alkalommal, így utoljára is szóltam neki, hogy tudom mit csinál, beszéljük meg. Ő az első két alkalommal csak annyit mondott, hülye volt, és nem akart valójában semmi konkrétat, csak szórakozott. Az utolsónál (ahol nem lehetett már mellébeszélni), szintén kitartott amellett, hogy nem gondolta komolyan, csak változatosságra vágyott. Én csak a gyerekek miatt azt mondtam, kap egy utolsó esélyt, de ezentúl sokkal többet kell beszélgetnünk, odafigyelnünk a kapcsolatunkra, stb. Kb. 2 napig minden oké volt. Már kb. 2 hónap eltelt, nem is chat-el (tudtommal), de minden visszaállt a régi kerékvágásba, nem beszélgetünk többet, stb.

Tudom, hogy én is hibás vagyok, hogy itt tartunk, de eddig úgy gondoltam, hogy nem kell mindjárt az első adandó alkalommal felrúgni egy házasságot, pláne, hogy konkrét megcsalás nem is volt. Abban viszont bizonytalan vagyok, hogy mit hoz a jövő. Előbb-utóbb újra kezdi és végig is iszi a dolgot? Fogok-e bízni benne valaha? Lehet-e ebből még normális házasság, vagy mégis lépni kellene, és új életet kezdeni, hátha megérdemlek én is egy őszinte kapcsolatot? Minden vélemény, tanács érdekel.


2011. okt. 12. 11:18
1 2 3 4
 31/32 kollar1000 ***** válasza:
Az utolsó vagyok!! hidd el tapasztalatból beszélek,kb 3hete ugyanezt a kérdést tettem fel! itt ezen az oldalon.Nálunk is 2 gyerköc van.Ha gondolod keress utána,,Nálunk gyakorlatilag lebukott a pacebok,oldalon,.Más nőnek üzengetett egy harmadik félel.És undorító módon letagadta.Figyelek!!!De nagyon kikészít.Most ott tartok,,hogy lesem a kilométer órát,a kocsiban hogy valóban oda megy-e ahova mondja,,Pl:munka,,stb.Ne akard megtudni milyen érzés,.Borzasztó!Kivánom neked hogy renbe jöjjön a dolgotok,,de félő,,,Ha nincs bizalom,megette a fenne.
2011. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 kollar1000 ***** válasza:
Ja és még valami! Nem csak neked kell a családra a gyerekekre gondolni.Hanem neki is !Én minimum azon agyalnék a ""látottakon""hogy szex közben esetleg valaki másra gondol.Fájni tud nagyon,,de igy nem lehet élni .Hosszútávon biztos nem.És mi-van ha van 2gyerek? másnak is van ! és igen ,Neked is jogod van a boldogsághoz.
2011. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!