Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A karácsonyi láz elkapott már...

A karácsonyi láz elkapott már valakit?

Figyelt kérdés
Engem igen. Már azon gondolkozom, milyen adventi koszorút készítek, mi lesz a menü, milyen sütit sütök, kinek mit veszek.De még csak október van...
2011. okt. 13. 10:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát nálunk csak óriás igazi lucfenyő jöhet szóba. Kerül amibe kerül :)
2011. okt. 13. 10:41
 12/22 anonim ***** válasza:
engem majd olyan november közepe fele szokott elkapni a karácsonyi díszítsük ki a házat láz!És akkor minden nap csinálok valamit!
2011. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
13%
Most már karácsonyig tényleg erről fog szólni minden második kérdés?
2011. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a Karácsonyt, de nem kéne november vége előtt már karácsonyi dekort aggatni a boltokra. Pont ezzel (is) degradálják olcsó vásári mulatsággá. Most komolyan, még jön az okt. 23., aztán a Halottak napja, ez még nem karácsonyi időszak. Ezért (is) van a 4 adventi hét, akkor kell felkészülni az ünnepre (és itt most nem csak vallási szempontból mondom), nem véletlenül alakult ez így ki.
2011. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. MIndennek jöjjön el az ideje. Ennyi erővel akkor karácsonykor kellene húsvéti tojást festeni húsvétra, nem?

Szóval a lakás díszítés majd Mikulás után, ajándék vásárlás pedig az aktuális akcióktól függ.

2011. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ajándékot mondjuk szoktam előbb is venni, mert ha meglátok valamit, ami annyira jó és személyre szóló lenne valakinek, akkor nem várom ki, hogy elfogyjon az ünnep előtti rohamban... De nem keresem a lehetőséget, csak ha meglátok valamit.
2011. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ebben egye tértünk. Én sem tartom helyesnek, hogy októberben már sorakoznak a mikulások a boltok polcain.Ezért is szédülnek meg az emberek már októberben.De ez az üzlet. Amúgy kíváncsi vagyok, hogy van e olyan aki ilyenkor vesz mikulást meg szaloncukrot?!
2011. okt. 13. 11:21
 18/22 anonim ***** válasza:

Üzlet az üzlet. Próbálom kerülni az ilyen áruházakat... :-/


Mondjuk biztos nem lenne cérnám mostantól december 6-ig kerülgetni, rakosgatni a mikulásokat. Nem beszélve a szaloncukorról, hova pakoljam még több, mint két hónapra?!

2011. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Minden napra jut egy ilyen kérdés.

Egyébként igen,én is várom már... :)

[link]

2011. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Akit idegesítenek az ilyen kérdések, miért nyitja meg, ráadásul minek nyavalyog? Ostobaság...

Én már nagyon várom, számomra az év 2 részből áll: a) legyen nyár, b) legyen karácsony; most a karácsonyt várom, de nagyon! Idén s.k. ajándékokat szánok mindenkinek, minél olcsóbban minél egyedibb és különlegesebb ajándékot!

2011. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!