Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy azt...

Volt már olyan, hogy azt érezted szakítani akar a párod, de nem meri megmondani? Beigazolódott a gyanúd?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt párommal. Az egész kapcsolatunk meglehetősen ingatag volt. Sokat kinlódtunk egymással, se veled-se nélküled kapcsolatnak indult aztán szép lassan kiakakultak a dolgok. Az utóbbi 1 évben nagyon jól megvoltunk. De mostanába valami megváltozott. Érzem rajta, hogy valami nem stimmel. Nem akar velem annyit együtt lenni, mint eddig. Alig látom, lemondja a találkozókat, (mert fáradt). Semmi hiányzom, szeretlek. Mintha csak egy nyűg lennék neki. Mondtam neki, ha szakítani akar mondja meg, mert ez így nem mehet tovább. Nagyon rosszul esik a viselkedése. Azt mondta nem akar szakítani. Elegem lett és kitaláltam hogy nem keresem addíg, amig ő nem keres. Ebből le tudom szűrni, hogy mennyire lehetek fontos neki. Ennek már egy hete. Semmit nem tudok a "páromról" nem hív, nem ír sms-t. Semmiféle kommunikáció nincs köztünk. Tudom, hogy ez eléggé egyértelmű viselkedés a részéről, de mégsem akarom elhinni, hogy 2 év után képes így szakítani. Legalább annyit megérdemelnék, hogy kimondja. Én meg csak várok és várok. Mit tennétek a helyemben? Miért csinálhatja ezt?
2011. okt. 13. 16:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Az exem pontosan ugyanezt csinálta. Ő végülis szakítani akart, csak még ő sem tudta akkor pontosan, mit akar, de a kapcsolatunk sem volt jó neki. Én szakítottam vele, mert már nem bírtam.


Elég undorító viselkedés amúgy. Én a helyedben nem keresném, további egy hét várakozás után pedig úgy tekintenék a kapcsolatra, hogy vége.


Ha nem a szakítás jár a fejében, akkor még azt tudom elképzelni, hogy történt vele valami az utóbbi időben (megtetszett neki valaki, munkahelyi dolgok, stb.).

2011. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szinte biztos,hogy van egy harmadik szereplője már a történetnek...


Írj neki egy sms-t, hogy vége a részedről.De semmi bántót,sértőt,és rágalmat ne írj ezen kívül!

2011. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Meg lehet látni a másik fél viselkedéséből. Én már az első ilyen jelnél megláttam, és milyen igazam lett:S. Szalagtűzőm volt, eljött velem, nálunk aludt, másnap Valentin-nap volt. Egyikünk se egy Valentin napos alkat, de kapott tőlem egy képeslapot, és egy puszit nyomtam az arcára, mondtam neki, hogy szeretem, de ő nem mondta ki... Akkor már tudtam, hogy baj lesz, de reméltem, hogy nem. Rá 3 napra szétmentünk. Egy kapcsolatban oda kell figyelni arra, hogy pl a szeretlek szóra hogyan reagál... Eddigi tapasztalataim szerint, ha egy pasi nem mondja vissza, akkor ott nincs szerelem:S
2011. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!De undorító az ilyen gyáva .... hogy kimondani nem meri,de hogy 29 évesen:S Majd írj fejleményeket!
2011. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nekem is az a megérzésem, hogy egy 3.van a képben.

De akkor is szánalmas a viselkedése.

Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 13. 17:15
 16/22 anonim ***** válasza:
és ha beteg vagy valami baj van a családjában? Meghalt valaki?
2011. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Én nem bírnék így várni már elmentem volna hozzá és kérdőre vontam volna hogy mi van. Mielőbb old meg ezt a helyzetet mert ez csak felőröl. Elmész megnézed mi van, ha semmi nyomós ok nem volt a távolmaradásra akkor kiadod az útját. Ennél a bizonytalanságnál még a szakítás is jobb.

2011. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

egyszer előfordult, hogy a fiú kapott egy ultimátumot (vagy megjelenik egy fix időpontban, fix helyen, vagy többé ne is keressen), amit reakció nélkül hagyott - egy barátnőmtől később megtudtam, hogy "későn olvasta el a levelem, (meg tudtam nézni, olyan 10 percet késett volna) így inkább el sem indult"

ha ezzel meg tudta nyugtatni a kis lelkét, mért dobott el egy 8 hónapos kapcsolatot, lelke rajta. érdekes, ez a szakítás viselt meg a legkevésbé, és ezt a kapcsolatot bánom a legjobban.

ezt a módszert egyébként nem ajánlom, én, mikor az ajtón kilépve ráeszméltem, hogy technikailag ez egy szakítás volt, megkönnyebbültem. de könnyen lehet, hogy te másra döbbennél rá a bizonyossággal, és megnehezítenéd a helyzeted :S

2011. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Sosem tudhatod, mi áll a háttérben! Valaki írta, hogy esetleg történt valami baj, haláleset, baleset... Persze ott van a kérdés, miért nem értesít, de én azt mondom: szedd össze magad, készülj fel a legrosszabbakra (baleset, vagy amit írtak többen: így akar lerázni), és hívd fel. Úgy kezdd, hogy aggódtál érte, csak nem történt-e valami baj? Ha azt mondja, nem, nincs semmi, csak blabla bla, kifogások, akkor nyugodtan küldd el a fenébe.

2011. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Írt egy jelentéktelen sms-t. Válaszoltam rá. Majd megírtam, hogy nem értem a viselkedését. Azt hittem ennél többet jelentek neki. És megkérdeztem miért ilyen. Rákérdeztem, hogy szakítani akar-e. Nem írt vissza. Most már tényleg nem tudok mire gondolni. Egyszerűen elegem van az egészből.

Egyre inkább összemegy a szemebe. Csalódtam benne...és megint ott tartunk, ahol eddig.

Részemről vége. De ha ő nem tart annyira, hogy közölje akkor én sem fogom...

2011. okt. 13. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!