Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy azt...

Volt már olyan, hogy azt érezted szakítani akar a párod, de nem meri megmondani? Beigazolódott a gyanúd?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt párommal. Az egész kapcsolatunk meglehetősen ingatag volt. Sokat kinlódtunk egymással, se veled-se nélküled kapcsolatnak indult aztán szép lassan kiakakultak a dolgok. Az utóbbi 1 évben nagyon jól megvoltunk. De mostanába valami megváltozott. Érzem rajta, hogy valami nem stimmel. Nem akar velem annyit együtt lenni, mint eddig. Alig látom, lemondja a találkozókat, (mert fáradt). Semmi hiányzom, szeretlek. Mintha csak egy nyűg lennék neki. Mondtam neki, ha szakítani akar mondja meg, mert ez így nem mehet tovább. Nagyon rosszul esik a viselkedése. Azt mondta nem akar szakítani. Elegem lett és kitaláltam hogy nem keresem addíg, amig ő nem keres. Ebből le tudom szűrni, hogy mennyire lehetek fontos neki. Ennek már egy hete. Semmit nem tudok a "páromról" nem hív, nem ír sms-t. Semmiféle kommunikáció nincs köztünk. Tudom, hogy ez eléggé egyértelmű viselkedés a részéről, de mégsem akarom elhinni, hogy 2 év után képes így szakítani. Legalább annyit megérdemelnék, hogy kimondja. Én meg csak várok és várok. Mit tennétek a helyemben? Miért csinálhatja ezt?
2011. okt. 13. 16:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy még nem akar mindent felrúgni de jelenleg elege van.Most te dötsd el,hogy te mit akarsz!
2011. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Régi sztori, de válaszolok, velem is volt ilyen. Nagyon nehezen vergődtünk el a szakításig és végül én mondtam ki. Mi már együtt éltünk, de két hét telt el úgy, hogy került, reggel már nem volt otthon, mikor felkeltem, este csak akkor ért haza, mikor már csak két szót tudtunk váltani. Volt egy nagy vitánk, hogy mire jó ez így? Szakítsunk akkor, csak ne húzzuk egymás idejét. Azt mondta, nem akar szakítani, de nem indokolta, hogy mi a baja, miért kerül stb. Egy hétig még húztuk így, én kerestem lakást, aztán mikor találtam, közöltem vele, hogy részemről vége, költözöm. Totál érzelemmentesen mondta, hogy jó, hát akkor szakítsunk. Pár hónapig nem beszéltünk egymással, utána megkeresett, hogy van-e kedvem találkozni, beszélgetni, megbeszélni mi történt, de nemet mondtam. Kb egy év múlva véletlenül futottunk össze a városban, pont amúgy a születésnapomon, de nem is emlékezett rá, annyit mondott, hogy most vett új autót, meg hogy az egyik ismerőse most került arra a munkahelye, ahol én is dolgoztam, adjam át neki az üdvözletét. Mikor a munkahelyen összefutottunk ezzel az ismerősével, beszélgettünk egy kicsit, ő mondta el, hogy amikor még együtt voltunk, hónapok óta csalt engem egy férjnél lévő nővel. Mondtam, hogy hetekig került stb, kisült, hogy felcsinálta a csajt és azt intézték fű alatt, hogy elvetesse a lány a gyereket úgy, hogy a férje ne jöjjön rá, hogy kórházban van. Amikor meg felkeresett pár hónappal később, az azért volt, mert a csaj a férjét választotta, nem őt. Hát szuper érzés volt!
2023. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!