Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire magányos?

Figyelt kérdés

Férjem munkája miatt, az otthonomtól 300 km-re költöztem. Mindent hátrahagytam. Munka, barátok, az egész életem.

Ezzel még nem is lenne baj, hiszen vállaltam.

Azonban az a munka ami kilátásba volt, nem jött össze, így már 1,5 hónapja nem dolgozom. /minden állásra jelentkezek, ahol valamilyen kis esélyt is látok, de semmi/ Nincs kihez szólnom egész nap, férjem kamionsofőr, hetente jár haza. Mivel jelenleg csak Ő keres, nincs pofám /ez mondjuk az én hülyeségem, mert férjem nem veszi zokon hogy nem keresek, sőt szerintem egy picit örül is neki, hogy mindig itthon talál ha hétközbe 1-2 órára hazajön/ az itthoni lebzselés alatt költekezni, így az eddigi pörgésből belekerültem a full semmibe. Kérlek adjatok tanácsot mihez kezdjek magammal, mert ez így elviselhetetlen. Ez egy elég kicsi város, még csak olyan sportot se találtam, ahová egyedül el tudnék menni, és társaságba tudnék lenni.


2011. okt. 14. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"belekerültem a full semmibe"


Irigyellek, nekem ez az álmom.

2011. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Álom? Én is azt hittem, még két hónappal ezelőtt, akkor amíg 24 óra sem volt elég de rájöttem, nem jó :S

Soha többet nem gondolkodok a jövőben azon, hogy miért van annyi dolgom. Csak legyen!

2011. okt. 14. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!