Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval akkor orvos? (bővebben...

Szóval akkor orvos? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én vagyok az, aki folyton az anyammal kapcsolatban kerdez.


Teljesen megőrült. Össze vissza beszél. Egyre durvább feje van. Ma reggel felkeltem zuhanyozni. Szó szerint rámtámadt. Össze vissza beszélt. Higgadtan végighallgattam. Többször belémkarmolt. Erősen paranoid. Komolyan mondom. Eddig még megértettem, hogy talán nem bírja a feszkót meg minden, de mostmár látszik rajta, hogy visszazuhant magába.


Hívjak rá orvost? Már szinte félek, hogy megkésel, megmérgez.


Szervezkedik ellenem a semmi miatt.

Kicsit egyébként emésztettem magam, h miattam van ez az egesz, de most latom, hogy itt valami más mozgatja.


Szóval. Doki?


2011. okt. 15. 06:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

Egy skizofrént próbálhatsz te csak pszichoterápiával kezelni lol... egyébként elárulom a pszichiátriai betegeknek, akik gyógyszert kapnak, attól még ugyanúgy járkálnak terápiákra. Nem arról van szó, hogy leszedálják, és kiütik, hogy magáról sem tudjon... ez egy nagyon nagy tévhit.

Ezt személyes tapasztalat alapján mondom.

2011. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

Látatlanban nem lehet diagnózist felállítani, ehhez orvos kell, mi csak találgatunk. Pszichiáter szakorvossal konzultálj, vszínű paranoid skizofréniája van, de ez csak találgatás. Szerintem ide a pszichológus már kevés.


Háziorvossal is kezdheted a konzultációt, ő írhat egy beutalót a területileg illetékes pszichiátriai gondozóba. Vagy indíthatod rögtön úgy a dolgot, hogy kérsz te saját magadnak időpontot a pszichiátriai rendelésre, ott elmondod a gondjaid és a szakember HITELES, személyreszabott eljárásrendet mond a te esetedre. Ha hozzátartozó kér segítséget, azt is komolyan veszik, heteroamnézisnek hívják a beszélgetést.


Mellesleg szerintem neked sem árthat az "élményfeldolgozás", szörnyű dolgokat élhettél már át mellette.


Ne húzd tovább az időt, lépj rá az ügyre, a GYK nem teszi meg helyetted!!!!

2011. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen leszarom. Tönkretette az életem. Csináljanak csak belőle zombit. Megérdemli.
2011. okt. 15. 19:11
 14/15 anonim ***** válasza:
08:53-as, nem ismerem azt a filmet. De Feldmárt olvastam, és egy ilyen téren tapasztalt orvossal is volt lehetőségem beszélgetni.
2011. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9:56-os, sajnos voltam zártosztályon (nem konkrétan Én, hanem látogatni). És tudom mit láttam. Zombikat:S
2011. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!